• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

टीनएजमै बलात्कृत भएको लेडी गागाको खुलासाबिश्व प्रसिद्ध पप गायीका लेडी गागाले आफू किशोरावस्थामै बलात्कृत भएको खुलासा गरेकी छिन् । त्यो पीडाले मनोबैज्ञानीक असर परेर भावानात्मक उपचारको साहरा लिएको पनि उनले बताईन् ।

हँवर्ड स्टर्नको साथ साक्षात्कार कार्यक्रमको दौरानमा गागाले खुलेर आफ्नो भावना र पीडालाई सबैलाई सुनाएकी थिइन् । २८ बर्षीय गागा आजभन्दा ९ बर्ष अगाडि १९ बर्षको उमेरमै यौन उत्पीडनको शिकार भएकी थिइन् ।

यो घटनापछि लामो समय मानसिक रुपमा बिक्षिप्त भएको सो साक्षात्कार कार्यक्रममा गागाले सुनाएकी थिइन् । यो कुरा यसअघि किन सार्वजनिक गर्नुभएन भन्ने प्रश्नमा गागा भन्छिन् म चाहन्न थिए की यहि कारणले बलत्कारीको अघि बढ्ने बाटो बन्ध नहोस् । गोप्य रुपमा नै उसले यो कर्मको सजाय भोगेको थियो ।