• १२ मंसिर २०७९, सोमबार
  •      Mon Nov 28 2022
Logo
Latest
★   थापाथली घटनाका दोषीको नाम किटान गरी कारवाहीका लागि महानगरबाट प्रहरीमा उजुरी ★   सुनसरी-४ मा रोकिएको मतगणना सुरु गर्न निर्वाचन आयोगको निर्देशन ★   सीताराम विवाह पञ्चमी: स्वयंवर सम्पन्न ★   सुदूरपश्चिम प्रदेशको लगातार चौथो जित ★   सुनसरी ४ को अवरुद्ध मतगणना सुचारु नगरिए सडक संघर्ष थाल्ने एमालेको चेतावनी ★   ४ हजार सात सय बढीले भगबती चौधरीको अग्रता ★   जुनसुकै भूमिका निर्वाह गर्न हामी तयार छौँः उपाध्यक्ष नेम्वाङ ★   हतियारसहितका प्रर्दशनकारीलाई नियन्त्रणमा नलिई हामी फर्किदैनौँः एसपी पाण्डे ★   रोमाञ्चक खेलमा क्यामरुन र सर्बियाको बराबरी ★   पाँच महिनापछि हालियो मेलम्चीको पानी सुरुङमा

टीनएजमै बलात्कृत भएको लेडी गागाको खुलासाबिश्व प्रसिद्ध पप गायीका लेडी गागाले आफू किशोरावस्थामै बलात्कृत भएको खुलासा गरेकी छिन् । त्यो पीडाले मनोबैज्ञानीक असर परेर भावानात्मक उपचारको साहरा लिएको पनि उनले बताईन् ।

हँवर्ड स्टर्नको साथ साक्षात्कार कार्यक्रमको दौरानमा गागाले खुलेर आफ्नो भावना र पीडालाई सबैलाई सुनाएकी थिइन् । २८ बर्षीय गागा आजभन्दा ९ बर्ष अगाडि १९ बर्षको उमेरमै यौन उत्पीडनको शिकार भएकी थिइन् ।

यो घटनापछि लामो समय मानसिक रुपमा बिक्षिप्त भएको सो साक्षात्कार कार्यक्रममा गागाले सुनाएकी थिइन् । यो कुरा यसअघि किन सार्वजनिक गर्नुभएन भन्ने प्रश्नमा गागा भन्छिन् म चाहन्न थिए की यहि कारणले बलत्कारीको अघि बढ्ने बाटो बन्ध नहोस् । गोप्य रुपमा नै उसले यो कर्मको सजाय भोगेको थियो ।