• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

शाहरुख, सलमान र आमिर एउटै कार्यक्रममाभारतको चर्चित टेलीभिजन कार्यक्रम आप की अदालतको २१ बर्ष पूरा भएको उपलक्ष्यमा आयोजित एक कार्यक्रममा बलीउडका तीन सुपरस्टार एकै पटक एउटै मञ्चमा उपस्थीत भएका छन् । यी तीन सुपरस्टार सकेसम्म सँगै कुनैपनि कार्यक्रममा नजाने भएकोले बलीउडमा यो तस्बीरलाई दुर्लभ फोटोको रुपमा चर्चा गरिएको छ ।

कार्यक्रममा विशिष्ट पाहुनाहरुको आतिथ्य रहेको थियो । भारतीय राष्ट्रपति प्रणव मुखर्जी, प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी, बाबा रामदेवजस्ता विशिष्ठ व्यक्तिको आगमनले विशेष बनेको उक्त कार्यक्रमलाई बलिउडका तीन खानको संगमले झनै विशेष बनाएको छ ।

यस अघि सलमान खानको बहिनी अर्पिताको बिहेमा यी तीन खान एकसाथ देखापर्नसक्ने अड्कल काटिएको थियो । तर आमिर खान बिहेमा सहभागि हुँदा शाहरुख खान पार्टिमा र सलमान खान अर्कैतिर भएका थिए । यी तीन खानबिच बलीउडमा को अगाडि भन्ने होड चलिरहन्छ । एउटाले अर्कोको रेकर्ड ब्रेक गर्नेगरेका यी तीन खान बलीउडका अत्यन्तै सफल अभिनेतामा गनिन्छन् ।