• १२ मंसिर २०७९, सोमबार
  •      Mon Nov 28 2022
Logo

शाहरुख, सलमान र आमिर एउटै कार्यक्रममाभारतको चर्चित टेलीभिजन कार्यक्रम आप की अदालतको २१ बर्ष पूरा भएको उपलक्ष्यमा आयोजित एक कार्यक्रममा बलीउडका तीन सुपरस्टार एकै पटक एउटै मञ्चमा उपस्थीत भएका छन् । यी तीन सुपरस्टार सकेसम्म सँगै कुनैपनि कार्यक्रममा नजाने भएकोले बलीउडमा यो तस्बीरलाई दुर्लभ फोटोको रुपमा चर्चा गरिएको छ ।

कार्यक्रममा विशिष्ट पाहुनाहरुको आतिथ्य रहेको थियो । भारतीय राष्ट्रपति प्रणव मुखर्जी, प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी, बाबा रामदेवजस्ता विशिष्ठ व्यक्तिको आगमनले विशेष बनेको उक्त कार्यक्रमलाई बलिउडका तीन खानको संगमले झनै विशेष बनाएको छ ।

यस अघि सलमान खानको बहिनी अर्पिताको बिहेमा यी तीन खान एकसाथ देखापर्नसक्ने अड्कल काटिएको थियो । तर आमिर खान बिहेमा सहभागि हुँदा शाहरुख खान पार्टिमा र सलमान खान अर्कैतिर भएका थिए । यी तीन खानबिच बलीउडमा को अगाडि भन्ने होड चलिरहन्छ । एउटाले अर्कोको रेकर्ड ब्रेक गर्नेगरेका यी तीन खान बलीउडका अत्यन्तै सफल अभिनेतामा गनिन्छन् ।