• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   सुकुम्बासी बस्तीमा राज्य पक्षबाट नै डोजर आतंक फैल्याउने काम भयोः ओली ★   सुनसरी ४ मा सञ्चारमन्त्री कार्कीको अग्रता, एमालेका कुसियत भन्दा १३६ मतले अघि ★   सत्तारुढ गठबन्धनलाई अगाडी बढाउने पक्षमा नेकपा एस ★   कोहलपुर-सुर्खेत प्रसारण लाइन निर्माणको बाटो खुल्यो ★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल

रणबीरले बिहेको डेट फिक्स गर्न कैटरीनाको आमालाई भेट्नेहाल लिभ इन रिलेशनशिपमा रहेका बलीउड लवबर्ड रणबीर कपूर र कैटरीना कैफ एक दोश्रोको परिवारसँग घुलमिल गर्ने प्रयासमा लागेका छन् । केहि बर्ष अगाडिसम्म बिहेको लागि सहमत नभएका उनीहरुका परिवारहरु अन्तत समय मिलायर यी दुईको बिहे प्रक्रिया टुङ्याइदिने मनस्थीतिमा पुगेको बुझिएको छ । यसै सिलसिलामा रणबीर र कैटरीना नयाँ बर्षको अबशर पारेर लण्डनमा कैटरीनाको आमालाई भेट्न जाने तयारीमा लागेका छन् ।

रणबीर केहि समय कैटरीनाको आमासँग बिताउन चाहेको बताएका छन् । अहिलेसम्म रणबीर र कैटरीनाको आमाको भेट भएको छैन । बिहेको बिषयमा कुरा गर्न पनि रणबीर कैटरीनाको आमालाई भेट्न हतार गरिरहेका छन् । एक सुत्रको अनुशार रणबीर र कैटरीनाको आमाको भेटमा बिहेको डेट पनि फिक्स हुन सक्नेछ । रणबीर कैटरीना दुबै छिट्टै बिहे गर्ने मनस्थीतिमा रहेको बुझिएको छ ।