• १७ मंसिर २०७९, शनिबार
  •      Sat Dec 3 2022
Logo

गब्बरको शुटिङ सेटमा आफ्नै फ्यानलाई कुटे अक्षयलेचलचित्र हाउसफूलको सेटमा एक बादरलाई, शौकिन्सको सेटमा अनुपम खेरलाई कुटेका बलीउड नायक अक्षय कुमारले हाल फ्लोरमा रहेको चलचित्र गब्बरमा भने एक फ्यानलाई कुटेका छन् । हामीले प्रस्तुत गरेको पहिलो र दोश्रो कुटाई त स्क्रीप्टले मागेर कुटेका थिए भने पछिल्लो कुटाई भने उनको अन्तर मनको माग थियो ।

खबर अनुसार हाल शुटिङको क्रममा रहेको चलचित्र गब्बरको छायांकनको क्रममा उनले आफ्नै फ्यानलाई कुटेका हुन् । ती फनले शुटिङ जोन क्रस गरेर लुक्दै अक्षयको फोटो खिचिरहेका थिए । पटक पटक यसो नगर्न आग्रह गर्दा पनि अटेर गरेपछि उनलाई अक्षयले हातपात गरेका हुन् ।

बलीउडका सेलीब्रेटीले यसरी आफ्नै फ्यान कुटेको यो पहिलो घटना भने होईन । यसअघि अभिनेता सलमान खान, गोविन्दा अभिनेत्री प्रियंका चोपडा, जेनेलीया लगायतले पनि यसरी फ्यानलाई हातपात गरेका थिए ।

अक्षय कुमार र श्रुति हसनको मूख्य अभिनय रहेको चलचित्र गब्बर ३ अप्रिलमा रिलिज हुनेछ । यो तामिल चलचित्र रामन्नाको रिमेक हो ।