• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

सुकुम्बासीका निवेदनमाथि छानविन हुँदैदार्चुला, २८ मंसिर । सुकुम्बासी समस्या समाधान जिल्ला कार्य समिति दार्चुलाले आयोगमा परेका निवेदन उपर छानबीनको काम सुरु गरेको छ ।
गत असोज २६ गतदेखि कात्तिक ३० गतेसम्म आह्वान गरेको निवेदनमाथि छानबीन सुरु भएको सुकुम्बासी समस्या समाधान आयोगका जिल्ला अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र घर्तीले बताए । पहिलो चरणमा परेका २ सय ५ सुकुम्बासी र ८ सय ९८ जनाले अव्यवस्थित बसोबास सम्बन्धी निवेदन दिएको अध्यक्ष घर्तीले बताए । तर जिल्लामा निवेदन दिनेको संख्या अझै छुटेकाले फेरी निवेदन दिने म्याद थप्नुपर्ने दबाब आएको छ ।