• २० असार २०७९, सोमबार
  •      Mon Jul 4 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

कोरियन फिल्म फेस्टिवल शुरु हुदैकोरियाली चलचित्रहरुको महोत्सव कोरियन फिल्म फेस्टिवलको नवौं श्रृखला नोभेम्बर २७ देखी शुरु हुने भएको छ ।   दुई देश विचको संस्कृति आदान प्रदानको उद्देश्य सहित आयोजना गर्न लागिएको यस महोत्सवमा ३ चलचित्रहरु प्रदर्शन गरिने भएको छ ।   विग मुभिजमा ३ दिन सम्म चल्ने उक्त फेस्टिवलमा कोरियन चलचित्रहरु पापा, मामा र लभ अन एयर प्रदर्शन हुनेछन् ।   यस्तै ३० नोभेम्बरमा कोरियन फुड फेस्टिवल समेत हुने भएको छ । होटल हिमालय गार्डेन ललितपुरमा आयोजना हुने उक्त फुड फेस्टिवल दिउसो १२ बजेदेखि साँझ ६ बजेसम्म चल्ने छ ।

फिल्म फेस्टिवलमा प्रदर्शन हुने चलचित्रहरु :

Mama(2011)

Director : Choi lk-hwan

Main Cast : uhm jeong-hwa, kim hae-sook, yoo hee-jin, Ryu hyun-kyung

Running Time : 110 min

  Papa(2012)

Director : Han Ji-seung

Main Cast : Park Yong-woo, go A-ra

Running Time : 116 min

Love On-Air (2012)

Director : Kwon chil-in

Main Cast : Lee Min-jung, Lee Jung – Jin, Lee Kwang-soo, sea Young

Running Time : 120 min