• २० असार २०७९, सोमबार
  •      Mon Jul 4 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

सकियो ‘कोहिनुर’को छायांकनचलचित्र ‘कोहिनुर’को छायांकन सकिएको छ । करिब ४५ दिन लगाएर सिनेमाको छायांकन सकेको जानकारी निर्माता तथा नायक श्रीकृष्ण श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन् । काठमाण्डौको दरबारमार्ग स्थित शेर्पा मलमा चलचित्रको इन्डक्ल्याप गरिएको हो । आकाश अधिकारीको निर्देशनमा तयार भएको यो चलचित्रमा स्वेता खड्का, शम्भूजित बास्कोटा लगायतका कलाकारले पनि अभिनय गरेका छन् ।यस अघि चलचित्र ‘कहाँ भेटिएला’ निर्माण गरेका श्रीकृष्णले स्वेतालाई नै लिएर ‘कोहिनुर’ बनाएका हुन् ।  चलचित्रमा शम्भूजितकै संगीत रहेको छ ।

सिनेमा बनाउन आफूले कुनै खालको प्रेसर महुशश नगरेको तर्क श्रीकृष्णको छ । चलचित्रको छायांकन भारतका विभिन्न रमणिय क्षेत्र र नेपालमा गरिएको छ । पैसा हेरेर सिनेमा नबनाएको बताउँदै निर्माता श्रीकृष्ण श्रेष्ठले ‘कोहिनुर’ले सुकेको सिने नगरीलाई फेरी उकास्ने विश्वास व्यक्त गरे।