• १७ मंसिर २०७९, शनिबार
  •      Sat Dec 3 2022
Logo

बिन्दबसिनी मुजिक अवार्ड आज हुँदैकाठमाडौँ, २१ मंसिर  –  

सदाका बर्ष झैँ यो पटक पनि बिन्दबसिनी मुजिक अवार्ड आज राजधानी स्थित आर्मी अफिर्सस कल्ब मा दिउसो ३.३० बाट हुदैछ । भब्य र शब्य समारोह बीच हुने अवार्ड को तैयारी पुरा भैसकेको बुझिएको छ । यसवर्षको बिन्ध्यवासिनी म्युजिक लाइफटाइम एचिभ्मेन्ट अवार्ड बरिष्ठ संगीतकर्मी अम्बर गुरुङ लाइ र बिन्दबसिनी कला पत्रकारिता पुरस्कार चलचित्र पत्रकार संघ का अधक्ष्य बिदुर लाइ प्रदान गरिने भएको छ । गुरुङलाई नगद ५१ हजार १ सय ५१ रुपैयाँ र  अधक्ष्य गिरि लाइ नगद रु २५ हजार ५२५  बाट समान र पुरस्कृत  गरिने भएको छ  । तेश्रो संस्करणमा भन्दा यसपाली ३ विधा थप गरिनुका साथै भने रेड कार्पेट विशेष पनि थपिएको आयोजकले जनाएको छ । उतक्रिस्ट ५ मनोनयन सार्बजनिक गरि मनोनयनमा परेकामध्येबाट निर्णायकको ५० प्रतिशत, एसएमएसको ४५ प्रतिशत र लोकप्रियताको आधारमा ५ प्रतिशत अंक जोडेर सर्वोत्कृष्ट चयन गरिने जनाइएको छ ।

अवार्ड दिइने विधाहरु

१  सर्वोत्कृष्ट गीत,

२   सुगम संगीतका गायक गायिका,

३  सर्वोत्कृष्ट संगीत,

४  सर्वोत्कृष्ट म्युजिक कम्पनी,

५ सर्वोत्कृष्ट म्युजिक ध्वनि मुद्रण,

६ म्युजिक भिडियो निर्देशक,

७ म्युजिक भिडियो छायाँकार,

८ लोक दोहोरी गायक,

९ लोक दोहोरी गायिका,

१० सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी रचना,

११ सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी भाका,

१२ चलचित्र गीतकार संगीतकार,

१३ राष्ट्रिय भावनाको गीत