• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

चलचित्र ‘राघव’को फस्ट प्रोमो सार्वजनिकचलचित्र ‘राघव’को  फस्ट प्रोमो सार्वजनिक गरीएको छ । चलचित्रलाई अभिनेता राजवल्लभ कोइरालाले निर्माण गरेका हुन् । ‘राघव’ले लामो दुरीको सम्बन्धमा प्रेमी प्रेमीका बिच आउने उतार चढावलाई मुख्य विषय बनाएको छ । ‘राघव’मा शिबिर पोखरेल ,अस्मिता ढकाल, केइट वार्सेल, रकेन व्यञ्जनकार लगायत अन्य कलाकारको फिल्ममा अभिनय छ । भूपेन्द्र भट्टराई निर्देशित राघव २०१४ को मार्च महिनामा नेपालसँगै विश्वका विभिन्न मुलुकबाट एकसाथ प्रदर्शनमा आउँदैछ । राजबल्लभ कोईराला फिल्म्स, प्लानेट ३ फिल्म्स, आईडिया एन्डइमेज र अन्डरग्राउण्ड टाकिजले निर्माण गरेको ‘राघव’लाई नेपाल र अमेरिकामा छायाँकन गरिएको छ ।