• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

सौर्यलाई पनि सोलो रीलीजको अवसरकाठमाडौं, २८ मंसिर –

 ऐतिहासिक कथा सँगै सुपरहिरोको प्रसंग उठान गरीएको चलचित्र सौर्य आजबाट सार्वजनिक प्रर्दशनमा आएको छ । अघिल्लो शुक्रबार जस्तै यो शुक्रबार पनि चलचित्र सौंर्यले सोलो रीलीजको अवसर पाएको छ ।
हाकिम इन्टरटेनमेन्टले निर्माण गरेको चलचित्र सौर्यका निर्देशक मार्कन्डे दीपविम बस्नेत हुन् । सौगात मल्ल र अनुपबिक्रम शाही मुख्य भूमिकामा छन् । यस्तै फिल्ममा राजेश हमाल र हेमा श्रेष्ठलाई पनि बिशेष भूमिकामा देख्न सकिन्छ । २ घण्टा ३० मिनेट लामो चलचित्रलाई सुरेन्द्र गुरुङ हाकिमले निर्माण गरेका हुन् ।