• २० मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Dec 6 2022
Logo
Latest
★   राष्ट्रिय दल बन्न नेकपा एसलाई साढे १८ हजार मत पुगेन ★   महाकाली घटनाबारे नेपालले भारतलाई पठायो ‘कूटनीतिक नोट’ ★   रुपन्देही २ मा पुनः मतदानको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट ★   चिया पनि ‘चक्लेटी’ स्वादमा ★   राम्रो कामका लागि गण्डकी प्रदेशमन्त्री गुरुङबाट सिक्नुपर्दछः महासचिव भुसाल ★   वीरगन्जमा रचियो सभ्य र भब्य कन्सर्टको इतिहास– तस्बिरहरु ★   विकल्प डिजिटल हेल्थ इनोभेसन अवार्ड २०२२ बाट जिभि अनलाईन हेल्थ केयर सम्मानित ★   वाग्मती किनारका सुकुम्बासी भन्छन्– ‘भूमि आयोगलाई काम गर्न दिनुपर्छ’ ★   नेयमारद्वारा बिरामी पेलेलाई स्वास्थ्यलाभको कामना ★   साइबर ब्युरोको नक्कली फेसबुक पेज बनाउने एक जना पक्राउ

शक्ति र पावरको फ्युजन ‘जय हो’काठमाडौँ, २८ मंसिर – 

यही जनवरी १४ मा रिलिज हुने बलिउड सुपरस्टार सलमान खान अभिनित चलचित्र ‘जय हो’  को प्रचार प्रसार केहि ढिला सुरु भएको छ । पब्लिसिटीमा  ढिलाई भएको कारण सलमान ले केहि समय अगाडी असन्तुस्टी समेत पोखेको खबर आएको थियो । चलचित्र जय हो मा आम मानिसको शक्ति र पावरलाई देखाउन खोजिएको एजेन्सी मा खबर छ ।बिहीवार सार्वजनिक भएको १ मिनेट १८ सेकेण्डको ट्रेलरमा सलमानले बोलेको “आम आदमी सुता हुवा शेर है ” डाइलग यति बेला चर्चामा छ ।सलमान को  एक्सन चलचित्रहरु मन पराउने सलमान का फ्यान हरुको लागि चलचित्र जय हो प्रतिक्षित चलचित्र बनेको छ । सलमानका भाइ अरबाज खानले निर्देशन गरेको चलचित्र दबंग २ ले बक्स अफिस मा ब्लक बस्टर भएपछी सलमानले यस चलचित्र जय हो मा आफ्ना कान्छा भाइ सोहिल खान लाइ निर्देशक बनाएका छन् । सोहिल निर्देशित यो चलचित्र  तेलेगु सुपरहिट ‘स्टालिन’ को रिमेक हो ।