• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

नायक जीवन लुईटेललाई पुत्रलाभकाठमाडौं , ३० मंसिर- 

नायक जीवन लुईटेललाई पुत्रलाभ भएको छ । शनिबार राति सवा एघार बजे जीवनकी जीवनसाथी अञ्जलीले छोरालाई जन्म दिएकी हुन् । बसुन्धराको इशान बाल अस्पतालमा रहेका नायक  लुईटेलले आमा र छोराको अवस्था सामान्य रहेको बताए । तथापी उनले निर्धारित समयभन्दा एक महिना अगाडी छोरा जन्मेकाले तौल कम भएका कारण बच्चालाई हाल एनएमसियूमा राखिएको बताए । छोरालाई करिब एक साता अस्पतालमा नै राखिने जीवनले बताए । काठमाण्डौ निवासी अञ्जलीसँग प्रेम बिबाह गरेका जीवनले ६ बर्ष पश्चात छोरा जन्माएका हुन् ।