• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   सुकुम्बासी बस्तीमा राज्य पक्षबाट नै डोजर आतंक फैल्याउने काम भयोः ओली ★   सुनसरी ४ मा सञ्चारमन्त्री कार्कीको अग्रता, एमालेका कुसियत भन्दा १३६ मतले अघि ★   सत्तारुढ गठबन्धनलाई अगाडी बढाउने पक्षमा नेकपा एस ★   कोहलपुर-सुर्खेत प्रसारण लाइन निर्माणको बाटो खुल्यो ★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल

गोपीकृष्णले किन्यो धुम-३को नेपाल राइटकाठमाडौं, ३ पुस –
गोपीकृष्ण मुभिजले बलिउड बहुप्रतिक्षित चलचित्र धुम-३ को नेपाल राइट खरिद गरेको छ । उक्त चलचित्रलाई अहिलेसम्मकै बढी मुल्य रु १ करोड ७६ लाखमा किनिएको हो । यसअघि चलचित्र चेन्यइ एक्सप्रसको नेपाल राइट रु ९० लाखमा बिक्रि भएको थियो । चलचित्र धुम- ३ आगामी शुक्रबारबाट बिश्वव्यापी रीलिज हुँदै छ । चलचित्रको लागत मँहगो परेको भन्दै निर्माण पक्षले टिकट दर केही बढ्ने जनाएको छ ।  चलचित्रमा अमिर खान, अभिषेक बच्चन, कटरीना कैफ, उदय चोपडा लगाएतको अभिनय रहेको छ ।