• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

जाडो र त्राश सँगसँगै हलमाकाठमाडौं, १४ पुस ।

जाडो र बलिउड चलचित्र धुम -३ सँग डराएका नेपाली चलचित्रहरु अब बिस्तारै प्रर्दशनमा आउने भएका छन् । आउने शुक्रबार अर्थात पुस १९ गते चलचित्र ‘त्राश’ प्रदर्शन हुने भएको छ । गायक प्रकाश ओझाको निर्माण तथा निर्देशनमा बनेको ‘त्राश’ केही वर्ष अगाडी नै निर्माण भएको चलचित्र हो । चलचित्रमा नायक जीवन लुईटेलका भाई निराजन लुईटेलको साथमा अयुब केसी, अनु शाह, रिया श्रेष्ठ, प्रकाश सुब्बाको साथमा झरना थापाको बिशेष भूमिका रहेको छ । ‘त्राश’ एक्शन शैलीको चलचित्र हो ।

 

निर्देशक ओझाको कथा तथा संगीत रहेको यो चलचित्रमा हिमाल जोशीको सम्पादन, प्रदिप खड्काको द्धन्दनिर्देशन, पूर्नम राईको करियोग्राफी रहेको छ । पटकथा तथा संवाद मौनता श्रेष्ठले तयार पारेको यस चलचित्रलाई रोशन श्रेष्ठले खिचेका हुन् ।