• २३ असार २०७९, बिहीबार
  •      Thu Jul 7 2022
Logo
Latest
★   काठमाडौँ उपत्यकाको सुरक्षा: प्रदेश प्रहरीको समन्वयमा नेपाल प्रहरीले गर्ने ★   ‘कप्तान नगरकोटीका उपचारमा कमी हुँदैन’ ★   एक हप्ताभित्र प्रगति विवरण बुझाउन माओवादी मन्त्रीहरुलाई प्रचण्डको निर्देशन ★   ‘नागरिकता विधेयक फिर्ता ल्याएर राष्ट्रिय सहमतिमा पास गर्नुपर्छ’ ★   कमल थापाको राप्रपा नेपालका विद्यार्थी संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष, महासचिव नै लिङ्देनको राप्रपामा ★   माओवादी केन्द्रीय समिति बैठक: एमसीसीबारे चुनावपछि बहस ★   माओवादीले स्थानीय निर्वाचनमा भएको अन्तर्घातको छानबिन गर्ने ★   अनौपचारिक र स्वरोजगार श्रमिक सामाजिक पनि सुरक्षाको दायरामा ★   वैदेशिक रोजगारीको प्रलोभन दिई ठग्ने पक्राउ ★   संसद् शून्य समय: कर्णालीका बालबालिकालाई पाठ्यपुस्तक उपलब्ध गराउन माग

स्पन्दन साँझमा रम्ने भए नेपालीसिड्नी । अष्ट्रेलियामा रहेका नेपालीहरु फेरी अर्को सांस्कृतिक कार्यक्रममा रम्ने भएका छन् । अष्ट्रेलियन नेपाल पब्लिक लिङ्कको आयोजनामा हुने कार्यक्रममा त्यहाँ रहेका नेपालीहरुले रम्ने अवसर पाउने भएका हुन् ।
नेपालको काठमाडौमा रहेका दुःखी, रोगी र असाहायहरुको सयोगार्थ अष्ट्रेलियामा स्पन्दन साँझ कार्यक्रम गर्न लागिएको हो ।
नोभेम्बर २२ तारिख शनिबारका दिन पिटर्सम स्थित १०७ क्रिष्टल स्ट्रेटमा रहेको पिटर्सन टाउन हलमा कार्यक्रम हुने भएको छ । कार्यक्रममा नेपालमा लोकगीतको क्षेत्रमा हाल सर्वाधिक चर्चामा रहेका पशुपति शर्माका साथै केकी अधिकारी र सुनिता दुलालको प्रस्तुती रहनेछ ।
कार्यक्रममा स्थानीय कलाकारहरुले पनि विभिन्न प्रस्तुती दिने भएका छन् ।
कार्यक्रममा सहभागिताका लागि सहयोगार्थ ३० अष्ट्रेलियन डलर तय गरिएको आयोजकले जनाएको छ ।