• १७ असार २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Jul 1 2022
Logo

‘हवल्दार सुन्तली’को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिकचलचित्र लज्जाको सफलताले हौसियका निर्माता छबिराज ओझाले अर्को चलचित्र ‘हवल्दार सुन्तली’को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिक गरेका छन् । लज्जाबाट डेब्यू गरेकी अभिनेत्री शिल्पा पोखरेलको शिर्ष भूमिका रहेको यो चलचित्रलाई ऋषि लामिछानेले निर्देशन गरेका छन् ।

चलचित्र हवल्दार सुन्तलीलाई आउँदो चैत्र २७ गते प्रर्दशन गर्ने उद्देश्य निर्माण पक्षको रहेको छ । हामीले लज्जाबाट सफलता हात पारिसक्यौं अब हवल्दार सुन्तलीलाई ध्यान दिनेछौं, निर्माता छविराज ओझाले भने । ‘हवल्दार सुन्तली’ प्रर्दशन हुने दिन विनय श्रेष्ठले निर्माण गरेको चलचित्र रेशम फिलिली र बिकास आचार्यको नाईं नभन्नु ल ३ रिलिज हुने चर्चा छ ।

आफ्नै सहकर्मीबाट बलकृत भएकी प्रहरी हवल्दार सुन्तली धामीमाथिको सत्य घटनामा बनेको यो चलचित्रमा शिल्पाको अलवा किशोर खतिवडा र सविन श्रेष्ठको पनि मुख्य भूमिका रहेको छ ।