• २१ मंसिर २०७९, बुधबार
  •      Wed Dec 7 2022
Logo
Latest
★   ओली ,ठाकुर र यादबसंग सीके राउतको छुट्टाछुट्टै भेटवार्ता ★   सर्वोच्चको प्रश्न : कुन संवैधानिक र कानूनले महाअभियोगको प्रस्ताव निष्प्रभावी भयो ? ★   दिपशिखाको दु:खेसो : प्रिय माओवादी कमरेडहरू यस्तो यदुवंशिय शैलीले क्रान्ति बन्ने भए म अज्ञानी हुँ… ★   नेपाल टेलिकमको ब्रान्ड एम्बेसडरमा पारस खड्का र प्रियंका रानी जोशी नियुक्त ★   समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँटसहित दलहरूलाई पत्र ★   निर्वाचनमा खटिएका अधिकांश कर्मचारीको काज फिर्ता ★   आइएमईको अफरः चौध हजार पठाउँदा रू. १० लाख उपहार ★   राष्ट्रपतिसमक्ष प्रतिवेदन पेस ★   संसद्का महासचिवको पत्र कार्यान्वयन नगर्न मागसहित सर्वोच्चमा रिट ★   आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टुः नामिबियाद्वारा नेपाललाई २७६ रनको लक्ष्य प्रस्तुत

‘हवल्दार सुन्तली’को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिकचलचित्र लज्जाको सफलताले हौसियका निर्माता छबिराज ओझाले अर्को चलचित्र ‘हवल्दार सुन्तली’को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिक गरेका छन् । लज्जाबाट डेब्यू गरेकी अभिनेत्री शिल्पा पोखरेलको शिर्ष भूमिका रहेको यो चलचित्रलाई ऋषि लामिछानेले निर्देशन गरेका छन् ।

चलचित्र हवल्दार सुन्तलीलाई आउँदो चैत्र २७ गते प्रर्दशन गर्ने उद्देश्य निर्माण पक्षको रहेको छ । हामीले लज्जाबाट सफलता हात पारिसक्यौं अब हवल्दार सुन्तलीलाई ध्यान दिनेछौं, निर्माता छविराज ओझाले भने । ‘हवल्दार सुन्तली’ प्रर्दशन हुने दिन विनय श्रेष्ठले निर्माण गरेको चलचित्र रेशम फिलिली र बिकास आचार्यको नाईं नभन्नु ल ३ रिलिज हुने चर्चा छ ।

आफ्नै सहकर्मीबाट बलकृत भएकी प्रहरी हवल्दार सुन्तली धामीमाथिको सत्य घटनामा बनेको यो चलचित्रमा शिल्पाको अलवा किशोर खतिवडा र सविन श्रेष्ठको पनि मुख्य भूमिका रहेको छ ।