• २१ मंसिर २०७९, बुधबार
  •      Wed Dec 7 2022
Logo
Latest
★   ओली ,ठाकुर र यादबसंग सीके राउतको छुट्टाछुट्टै भेटवार्ता ★   सर्वोच्चको प्रश्न : कुन संवैधानिक र कानूनले महाअभियोगको प्रस्ताव निष्प्रभावी भयो ? ★   दिपशिखाको दु:खेसो : प्रिय माओवादी कमरेडहरू यस्तो यदुवंशिय शैलीले क्रान्ति बन्ने भए म अज्ञानी हुँ… ★   नेपाल टेलिकमको ब्रान्ड एम्बेसडरमा पारस खड्का र प्रियंका रानी जोशी नियुक्त ★   समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँटसहित दलहरूलाई पत्र ★   निर्वाचनमा खटिएका अधिकांश कर्मचारीको काज फिर्ता ★   आइएमईको अफरः चौध हजार पठाउँदा रू. १० लाख उपहार ★   राष्ट्रपतिसमक्ष प्रतिवेदन पेस ★   संसद्का महासचिवको पत्र कार्यान्वयन नगर्न मागसहित सर्वोच्चमा रिट ★   आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टुः नामिबियाद्वारा नेपाललाई २७६ रनको लक्ष्य प्रस्तुत

‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’लाई दर्शकको साथनिश्चल बस्नेत निर्देशित दोश्रो चलचित्र ‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’ले राजधानीका हलहरुमा सन्तोषजनक ब्यापार गर्न सफल भएको छ । वितरण कम्पनी पपकर्नका माधव वाग्ललेका अनुसार ‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’को अकुपेन्सी सिङ्गल स्टेशनको दाँजोमा मल्टिप्लेक्स स्टेशनमा उच्च छ । राजधानीका क्युएफएक्स अन्र्तगतका सिभल मल, कुमारी, जय नेपालमा फिल्म ‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’ ले ७ शो पाएको छ । त्यस्तै सुन्धाराको सिने दि सेफ, कमलपोखरीको बिग मुभिज, चावाहिलको गोपिकृष्ण सिनेमा घर, बालाजुको अष्ट नारायण, ग्वार्कोको गुण सिनेमा हल लगायत हलमा फिल्म ‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’ प्रदर्शनरत छ । चलचित्र हेरेका दर्शकहरुले सामाजिक सञ्जलमार्फत चलचित्रको प्रसंसा गरेका छन् ।

मोफसलमा कार्तिक २१ गतेबाट प्रदर्शन हुने चलचित्र ‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’ निर्देशक निश्चल बस्नेतकै कारणले प्रतिक्षित बनेको थियो । सफल चलचित्र ‘लुट’ पछि बस्नेत निर्देशित दोश्रो चलचित्र ‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’बाट दर्शकहरु बढी अपेक्षित हुनु पनि श्वभाबिक नै हो । चलचित्र ‘टलकजंज भर्सेस टुल्के’ मा खगेन्द्र लामिछाने, ऋचा शर्मा, दयाहाङ राई, सुशांक मैनाली लगायतको अभिनय छ । षटकोण आर्टस् र ब्ल्याकहर्स पिक्चर्सको संयुक्त ब्यानरमा बनेको यो चलचित्रलाई रामकुमार बनिया, रोजिना सिटौला र सिता श्रेष्ठको पनि लगानी रहेको छ । खगेन्द्र चलचित्रका लेखक समेत हुन् । लप्पन छप्पन नजान्ने एक सोझो गाँउले ठिटोले आफ्नो गुमेको परिचय खोज्न गरेको संघर्षको कथालाई चलचित्रमा उठान गरिएको छ । द्धन्द्धकालिन पृष्ठभूमिमा टुल्के नाम गरेको पात्रले समाजमा आफ्नो अस्तित्व स्थापित गर्न गर्नु परेको संघर्ष नै ‘टलकजंग भर्सेस टुल्के’ को मूल सार हो ।