• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध ★   ब्यस्त शहरमा मस्त गोधुली साँझ (फोटोफिचर)

महाप्रबन्धकमाथि एसिड फ्याँकी आक्रमणइरान, १४ मंसिर । इरानका एक अस्पतालका महाप्रबन्धकमाथि शनिबार एसिड आक्रमण भएको छ । मोटरसाइकलमा आएका दुई आक्रमणकारीले इरान अस्पतालका महाप्रबन्धकडा. आनभारीको अनुहारमा एसिड फ्याँकी आक्रमण गरेका प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

यसअघि भएका यस्ता एसिड आक्रमणमा विशेष गरी महिलालाई लक्ष्यगरी गर्ने गरिएको समाचारमा उल्लेख छ । प्रहरीले आफ्नो बेवसाइटमा रााखिको एक प्रतिवेदनअनुसार गत शनिबार राति इरान अस्पताल अन्तरगतको जियाइआन अस्पतालका प्रमुख डा आनभारीमाथि सो आक्रमण भएको हो ।

उक्त आक्रमणका कारण उनको दुवै आँखामा क्षति पुगेको र उपचारार्थ तुरुन्तै अस्पताल लगिएको थियो । सुरक्षाको कारण देखाउँदै डा. आनभारीको पहिलो नाम उल्लेख नगरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

इस्फाहानको एक मुख्य सहरमा गत अक्टोबरमा कम्तीमा चारजना महिलामाथि एसिड फ्याँकी आक्रमण गरिएको थियो । तेरान र इस्फाहानमा भएको यी दुई आक्रमणबीच केही सम्बन्ध छ वा छैन सो भने खुलासा नभएको बताइएको छ ।