• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल ★   पर्यटकीय नगरी पोखरालाई विश्वसँग जोड्दै विमानस्थल ★   यु-१९ राष्ट्रिय क्रिकेट: प्रदेश-१ विजयी ★   महानगर यस किसिमले अघि बढ्छ भन्ने सोचेका थिएनौँः राष्ट्रिय भूमि आयोग(भिडीयोसहित) ★   थापाथलीको सुकुम्बासी बस्ती आज दोस्रो दिन पनि अशान्त

‘क्रिस’को झल्को दिने ‘रथ’ (भिडियो सहित)फिजल ईन्टरटेन्मेन्टको व्यानरमा तयार भएको चलचित्र ‘रथ’को फर्स्टलुक टिजर रिलिज भएको छ । सार्वजनिक भएको यो चलचित्रको टिजरले वलिउड चलचित्र ‘क्रिस’को झल्को दिन्छ । कैलाश अधिकारीको निर्देशन रहेको यो चलचित्र रोमान्टीक जनरामा राखिएको छ । चलचित्रमा बिशाल पोखरेल, बिनय भटट, आरजु अधिकारी, शर्मिला राई लगायतको अभिनय छ ।

हरिनारायण अधिकारीले खिचेको यो चलचित्रमा संगीत यादव योगीको छ । सुरेश चौधरीको कथा रहेको यो चलचित्रमा नृत्य सानु सुब्बाको छ । स्याम लवत, दिपेन्द्र धितात, अजित राईले लगानी गरेको यो चलचित्रको प्रदर्शन मिति टुङो लागेको छैन ।