• २० मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Dec 6 2022
Logo
Latest
★   राष्ट्रिय दल बन्न नेकपा एसलाई साढे १८ हजार मत पुगेन ★   महाकाली घटनाबारे नेपालले भारतलाई पठायो ‘कूटनीतिक नोट’ ★   रुपन्देही २ मा पुनः मतदानको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट ★   चिया पनि ‘चक्लेटी’ स्वादमा ★   राम्रो कामका लागि गण्डकी प्रदेशमन्त्री गुरुङबाट सिक्नुपर्दछः महासचिव भुसाल ★   वीरगन्जमा रचियो सभ्य र भब्य कन्सर्टको इतिहास– तस्बिरहरु ★   विकल्प डिजिटल हेल्थ इनोभेसन अवार्ड २०२२ बाट जिभि अनलाईन हेल्थ केयर सम्मानित ★   वाग्मती किनारका सुकुम्बासी भन्छन्– ‘भूमि आयोगलाई काम गर्न दिनुपर्छ’ ★   नेयमारद्वारा बिरामी पेलेलाई स्वास्थ्यलाभको कामना ★   साइबर ब्युरोको नक्कली फेसबुक पेज बनाउने एक जना पक्राउ

सोनाक्षी अब एक्शन अवतारमाबलीउड चलचित्र निर्देशक ए आर मुरुगादॉसको चलचित्र होलीडेमा मूख्य भूमिकामा देखिएकी अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्‍हा एक पटक फेरी उनै निर्देशकको चलचित्र वुमेन सैंट्रि‍कमा एक्शन लेडिको रुपमा देखिने भएकी छिन् । चलचित्रमा सोनाक्षी एक्‍शन सीन्‍स केरलको ट्रेडिशनल मार्शल आर्टमा आधारित हुनेछ ।

चलचित्रको लागि सोनाक्षीले तयारी पनि शुरु गरेकी छिन् । एक महिनाको वर्कशप पछि चलचित्र फ्लोलमा जाने छ । चलचित्र नारीप्रधान हुने निर्देशक मुरुगादासले बताएका छन् । चलचित्रले सबै भारतीय महिलालाई दमदार सन्देश दिने उनको तर्क छ ।

यतिबेला प्रदर्शन भैरहेको सोनाक्षी अभिनित चलचित्र एक्शन ज्याक्शनले दर्शकले त्यति रुचाएको पाइएको छैन । बलीउड चलचित्र समिक्षकहरुले यस बर्षकै सबैभन्दा झुर चलचित्र भनेका छन् भने सोनाक्षीको चलचित्र करियरकै यो सबैधन्दा कमजोर चलचित्रको रुपमा चित्रण गरिएको छ ।