• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी ★   गठबन्धन राष्ट्रिय आवश्यकता : वरिष्ठ नेता पौडेल ★   आफ्ना जनप्रतिनिधिलाई एक साताभित्र सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गर्न नेकपा एसको सर्कुलर ★   करोडको गाडी चढेर जनताको समस्या देखिदैँन : नवनिर्वाचित प्रमुख साम्पाङ ★   जनस्तरमा कांग्रेसको लोकप्रियता बढ्यो : महामन्त्री थापा

आइबा बक्सिङः मिनु र चन्द्रकला अंकका आधारमा पराजितटर्किको इस्तानबुलमा यहि सन् २०२२ को मई ९ तारिख देखि सञ्चालन भइरहेको आईवा उमन वल्र्ड बक्सिङ च्याम्पियनसीपमा फ्लाइ वैट ५० देखि ५२ किलो तौल समूहमा नेपाली खेलाडी मिनु गुरुङ जापानका खेलाडी रिन्का किनोसितासंग अंकको आधारमा पराजित भएकी छिन् ।

राष्ट्रिय खेलकुद परिषदका अनुसार, अर्का खेलाडी चन्द्रकला थापा पनि ५४ देखि ५७ तौल समूहमा भारतीय खेलाडी मनीसासंग अंकको आधारमा पराजित हुन पुगेका छन् ।

रिन्का जापानका च्याम्पियन खेलाडी हुन भने मनिशा सन् २०१८ मा भारतमा भएको वल्र्ड च्याम्पियनसिप बक्सिङ खेलमा क्वार्टर फाईनलिष्ट खेलाडी हुन् ।