• १२ मंसिर २०७९, सोमबार
  •      Mon Nov 28 2022
Logo
Latest
★   स्याउको बिरुवामै भ्रष्टाचार ! ★   एकदिने मेलाबाट पाँच हजारलाई रोजगारी ★   थापाथली घटनाका दोषीको नाम किटान गरी कारवाहीका लागि महानगरबाट प्रहरीमा उजुरी ★   सुनसरी-४ मा रोकिएको मतगणना सुरु गर्न निर्वाचन आयोगको निर्देशन ★   सीताराम विवाह पञ्चमी: स्वयंवर सम्पन्न ★   सुदूरपश्चिम प्रदेशको लगातार चौथो जित ★   सुनसरी ४ को अवरुद्ध मतगणना सुचारु नगरिए सडक संघर्ष थाल्ने एमालेको चेतावनी ★   ४ हजार सात सय बढीले भगबती चौधरीको अग्रता ★   जुनसुकै भूमिका निर्वाह गर्न हामी तयार छौँः उपाध्यक्ष नेम्वाङ ★   हतियारसहितका प्रर्दशनकारीलाई नियन्त्रणमा नलिई हामी फर्किदैनौँः एसपी पाण्डे

अलोनमा बिपासाको हट एण्ड हरर लुक्सबलीउड अभिनेत्री बिपासा बसुको आगामी चलचित्र अलोनको पहिलो पोष्टर रिलिज गरिएको छ । पोष्टरमा बिपासाको हट एण्ड हरर लुक्सले यतिबेला धेरैको मन तान्न सफल भएको छ । पोष्टरमा चलचित्रका अभिनेता करण सिंह ग्रोवर बीचमा छने भने उनको दुबै तर्फ बिपासाको दुई रुप (सेक्सी र हरर ) समाबेश छ । बिपासाले यस अघि पनि राज- 3 र क्रीचर 3D जस्ता हरर चलचित्रमा काम गरिसकेकी छिन् ।

चलचित्रको निर्देशन भूषण पटेलले गरेका हुन् । उनले यस अघि रागीनी एमएमएस २ र १९२० एविल रिटन्र्सको निर्देशन गरिसकेका छन् । यी दुबै चलचित्र बोल्ड सिनका कारण चर्चामा थिए । हट चलचित्रका लागि चर्चित निर्देशक र हरर चलचित्रको लागि चर्चित अभिनेत्रीको कक्टेलले दर्शकको मन जित्न सक्ने अड्कल बलीउडका समिक्षकहरुले गरेका छन् ।

यतिबेला बिपासा यसै चलचित्रका को स्टार करणको साथ रिलेशनशिपमा रहेकी छिन् । बिपसा र करणको रिल लाईफ र रियल लाइफ कसरी अगाडि बढ्ने हो त्यो थाहा पाउन केहि समय कुर्नै पर्ने हुन्छ ।