• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   सुकुम्बासी बस्तीमा राज्य पक्षबाट नै डोजर आतंक फैल्याउने काम भयोः ओली ★   सुनसरी ४ मा सञ्चारमन्त्री कार्कीको अग्रता, एमालेका कुसियत भन्दा १३६ मतले अघि ★   सत्तारुढ गठबन्धनलाई अगाडी बढाउने पक्षमा नेकपा एस ★   कोहलपुर-सुर्खेत प्रसारण लाइन निर्माणको बाटो खुल्यो ★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल

इजरायलमा बस्ने नेपालीद्वारा विद्यालयलाई रु दश लाखत्रिशूली(नुवाकोट), ७ भदौ । इजरालयमा रहेर काम गरिरहेका नेपालीले सङ्कलन गरी पठाएको रकम भूकम्पबाट भत्किएका विद्यालयलाई सदरमुकाम विदुरमा वितरण गरिएको छ । 

सत्र विद्यालयलाई प्रतिविद्यालय रु ६१ हजार सात सय ६५ का दरले जम्मा रु १० लाख ५० हजार वितरण गरिएको हो । सहयोग रकम वितरण गर्दै जिल्ला दैवीप्रकोप उद्धार तथा विपद् व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष एवं प्रजिअ उमेशकुमार ढकालले भूकम्पले भत्काएको विद्यालयलाई प्रदान गरिएको रकमले थोरै भए पनि अस्थायी टहरा निर्माण गर्न सहयोग पुग्ने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।
भुकम्पपीडित सहयोग अभियान इजरायलका सहयोगी डा उद्धव प्याकुरेलले विदेशमा बसेका नेपालीले नेपालको भूकम्पको पीडालाई थोरै भए पनि राहत प्रदान गरेको बताउनुभयो । रासस