• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने ★   मानवताले जलवायुमा नरकको ढोका खोलेको छ: गुटेरेस

राष्ट्रपतिसँग साउदी अरबका परराष्ट्रमन्त्रीको भेटकाठमाडौँ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसमक्ष साउदी अरबका परराष्ट्रमन्त्री फैसल बिन फरहान अल साउदले आज राष्ट्रपति भवन महाराजगञ्जमा शिष्टाचार भेट गर्नुभएको छ ।

सो अवसरमा दुई देशबीच रहिआएका सम्बन्ध, आपसी हित र चासोका विषयमा छलफल भएको थियो । उक्त भेटमा नेपाल सरकारका उच्च पदस्थ अधिकारीहरुको पनि उपस्थिति रहेको राष्ट्रपतिको कार्यालयले जनाएको छ ।