• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

ऋतिक रोशन र दीपिकाको फिल्म ‘फाइटर’ ले ७ दिनमा कमायो २५० करोडएजेन्सी । ऋतिक रोशन र दीपिका पादुकोण स्टारर फिल्म ‘फाइटर’ ले विश्वभर अर्को माइलस्टोन पार गरेको छ । देशभक्तिपर चलचित्र ‘फाइटर’ले रिलिजको पहिलो दिनदेखि नै दर्शकबाट सकारात्मक प्रतिक्रिया पाइरहेको छ ।

फिल्मले विश्वभर ३६.०४ करोडको ओपनिङ गरेको थियो । दोस्रो दिन ६४.५७ करोड, तेस्रो दिन ५६.१९ करोड, चौथो दिन ५२.७४ करोड, पाँचौं दिन १६.३३ करोड र छैटौं दिन १४.९५ करोड कमाएको छ ।

वल्र्डवाइड ‘फाइटर’ ले रिलिजको सातौं दिनमा ठूलो उपलब्धि हासिल गरेको छ । यो फिल्मले सातौं दिन विश्वभर ११.७० करोड कलेक्सन गरेको थियो र योसँगै फिल्मले २५० करोड पार गरेको थियो । फिल्मको ७ दिनमा कुल विश्वव्यापी कलेक्सन २५२.५२ करोड पुगेको छ ।

भारतमा पनि ‘फाइटर’ ले रिलिज भएको सात दिनमा उत्कृष्ट कलेक्सन गरेको छ । फिल्मले पहिलो दिन २२.५ करोड, दोस्रो दिन ३९.५ करोड, तेस्रो दिन २७.५ करोड, तेस्रो दिन २९ करोडको व्यापार गरेको छ । चौथो दिन आठ करोड, पाँचौं दिन आठ करोड र छैटौं दिन साढे सात करोड कमाएको थियो । फाइटरले सातौं दिनमा ६.३५ करोड कमाएको थियो, त्यसपछि फिल्मको कुल कलेक्सन अहिले १४०.३५ करोड भारु भएको छ। फिल्मले यो साताको १५० करोड क्लबमा सामेल हुनेछ ।