• ११ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Feb 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   लुक्ला जाँदै गरेको एयर डाइनेष्टीको हेलिकोप्टरमा प्राविधिक समस्या, बाटोबाटै फर्काइयो ★   तीन वर्षदेखि अलपत्र पुस्तकालयको काम थालियो ★   आइतबारदेखि देशभर दादुराविरुद्ध खोप अभियान, काठमाडौँका छ लाख बालबालिका समेटिँदै ★   प्रतिनिधिसभाको बैठक आज पनि बस्दै, एमाले झन् आक्रामक बन्ने ★   नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले माग्यो कर्मचारी, कुन–कुन पदमा खुल्यो जागिर ? ★   जग्गा प्राप्तिका लागि काभ्रेका तीन हजार भूमिहीनको आवेदन ★   देशका लागि ५० गोल पूरा गरेपछि के भन्छिन् ‘साम्बा’ ? ★   तीन वर्षअघि सन्यास लिएका टोनी क्रुस जर्मन टोलीमा फर्किए ★   चन्द्रागिरि डाँडामा हिउँ -फोटो फिचर ★   विश्वकप लिग–२ः नामिबिया र नेदरल्याण्ड्स भिड्दै

चलचित्र ‘ह्रस्वदीर्घ’मा ब्रह्मानन्दमको ‘क्यारेक्टर पोस्टर’ सार्वजनिककाठमाडौं । अभिनेत्री नीता ढुंगानाको निर्माण तथा अभिनय रहेको इन्डो–नेपाली चलचित्र ‘ह्रस्वदीर्घ’को फस्टलुक सार्वजनिक गरिएको छ ।

बिहीबार फिल्मका अभिनेता तथा दक्षिण भारतीय स्टार ब्रह्मानन्दमको जन्मदिनको अवसर पारेर उनको क्यारेक्टर पोस्टर सार्वजनिक गरेको हो । पोस्टरमा ब्रहमान्दम सिरमा ढाका टोपी र निधारमा चन्दनसहित देखिएका छन् ।

यहि अवसरमा निर्माण टीमले फिल्मको रिलिज मिति घोषणा गरेको छ । फिल्म दसैँको मेसो पारेर आगामी असोज ११ बाट प्रदर्शनमा आउनेछ ।

नेपाली र भारतीय कलाकारको अभिनय रहेको यो फिल्मलाई चन्द्र पन्द निर्देशन गरेका हुन् । नीता ढुंगाना फिल्म्सको निर्माण र हरिहर अधिकारीले लेखेको फिल्ममा उनीसहित नीता, सरोज खनाल, गरिमा शर्मा, सञ्चिता लुईंटेल, बुद्धि तामाङ, प्रशान्त ताम्राकार, रविन्द्र झालगायतका कलाकारको समेत अभिनय छ ।

फिल्ममा भारतीय कलाकार ब्रह्मानन्दमका साथै अली, ‘गजनी’ फेम्ड अभिनेता विजय रावतको पनि अभिनय छ ।