• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   देशलाई राम्रो प्रधानमन्त्री चाहिएको छ तर प्रधानमन्त्री राम्रो जादुगर बन्न लाग्नुभयो: रमेश लेखक ★   हनुमान चालिसा कहिले र कसले लेखे ? ★   काँग्रेस भित्रको फोहोर सफा गर्न आवश्यक छ: महामन्त्री थापा ★   अथाह प्रेमको बावजुद, यी गल्तीहरूले ब्रेकअप निम्त्याउन सक्छ ! ★   एकसिङ्गे गैँडाको खाग खरिद बिक्रीको अभियोगमा मुद्दा दायर ★   नेप्से परिसूचक सामान्य अङ्कले बढ्दा पाँच अर्बमाथिको कारोबार ★   नेपालगञ्जको बजेट रु एक अर्ब ५० करोड ३८ लाख ८६ हजार ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका मन्त्रालयहरुबीचको समन्वयमा समिति बनाइने ★   तारकेश्वर नगरपालिका-३ स्थित जितपुर पाँचमानेमा अवस्थित धार्मिक एवं पर्यटकीय स्थल भुवनेश्वरी मन्दिर ★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान

अन्तिममा आर्सनलको अविश्वसनीय जितएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा शीर्षस्थानको आर्सनलले रोमाञ्चक जित निकालेको छ । बुधबार बिहान सम्पन्न खेलमा आर्सनलले लुटन टाउनलाई उसकै मैदानमा ४–३ गोलले पराजित गरेको हो ।

आर्सनलको जितमा डेक्लान राइस नायक बने । उनले अन्तिम समयमा गोल गर्दै आर्सनललाई उद्धार गरे । निर्धारित ९० मिनेटको समयमा थप ६ मिनेट समय थपिएको थियो । त्यसको पनि अन्तिममा आर्सनललाई अन्तिम अवसर थियो । कप्तान मार्टिन ओडेगार्डले क्रस गरेको बलमा उनले हेडरमार्फत गोल गरे ।

त्यसअघि खेलको २० औं मिनेटमा गाब्रियल मार्टिनेलीले गोल गर्दै आर्सनललाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । २५ औं मिनेटमा गाब्रियल ओशोले गोल गर्दै लुटनलाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए ।

४५ औं मिनेटमा गाब्रियल जेससले गोल गर्दै आर्सनललाई २–१ गोलले अघि बढाए । यता ४९ औं मिनेटमा एलिजा अडेबायोले गोल गर्दै लुटनलाई २–२ गोलको बराबरीमा ल्याए । यता, ५७ औं मिनेटमा रोस बार्कलीले गोल गर्दै घरेलु टोली लुटनलाई ३–२ ले अघि बढाए ।

६० औं मिनेटमा काई हाभेट्र्जको गोलबाट आर्सनलले खेलमा ३–३ को बराबरी गर्यो । त्यसपछि अन्तिम समयमा राइसले गोल गर्दै आर्सनललाई महत्वपूर्ण तीन अंक दिलाए ।

योसँगै आर्सनलले १५ खेलबाट ३६ अंक जोडेको छ । दोस्रो स्थानको लिभरपुलको १४ खेलबाट ३१ अंक छ । पराजित लुटन भने १५ खेलबाट ९ अंकका साथ १७ औं स्थानमा छ ।