• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

शीर्षस्थानको आर्सनलले वल्भ्सलाई हरायोएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत शीर्षस्थानको आर्सनलले जित निकालेको छ ।

गएराति भएको खेलमा आर्सनलले वल्भ्सलाई २–१ गोलले पराजित गरेको हो । घरेलु मैदान इमिरेट्समा आर्सनलले पहिलो हाफमै २ गोल गरेको थियो । तर, दोस्रो हाफमा थप गोल गर्न सकेन ।

खेलको छैटौं मिनेटमा नै बुकायो साकाले गोल गर्दै आर्सनललाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । १३ औं मिनेटमा कप्तान मार्टिन ओडेगार्डले गोल थप्दै आर्सनललाई २–० गोलले अघि बढाए । यता, खेलको ८६ औं मिनेटमा वल्भ्सका म्याथ्युस कुन्हाले गोल गरेपनि उनको गोल सान्त्वना गोल बन्यो ।

योसँगै शीर्षस्थानको आर्सनलको १४ खेलबाट ३३ अंक छ । वल्भ्स १५ अंकका साथ १३ औं स्थानमा छ ।