• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

अग्रता उल्टाउँदै एस्टन भिल्लाले टोटेनहमलाई हरायोएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत एस्टन भिल्ला विजयी भएको छ । गएराति भएको खेलमा भिल्लाले टोटेनहमलाई उसकै मैदानमा २–१ गोलले पराजित गरेको हो ।

खेलको २२ औं मिनेटमा जिओभानी लो सेल्सोले गोल गर्दै घरेलु टोली टोटेनहमलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । तर, पहिलो होफको इन्जुरी समयमा पाउ टोरेसले गोल गर्दै एस्टन भिल्लालाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए । यस्तै, खेलको ६१ औं मिनेटमा वली वाट्कीन्सले गोल गर्दै भिल्लालाई जित दिलाए ।

यो नतिजासँगै एस्टन भिल्ला १३ खेलबाट २८ अंकका साथ तालिकाको चौंथो स्थानमा छ । टोटेनहम २६ अंकका साथ पाँचौं स्थानमा छ ।