• ८ आश्विन २०७९, शनिबार
  •      Sat Sep 24 2022
Logo
Latest
★   डा केसीको अनसन तोडियो, सरकारसंग १० बुँदे सहमति -सहमति पत्र सहित ★   खुट्टाकै सहाराले लेखेर साहित्यकार बन्ने यमको सपना ★   आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरेको अभियोगमा पक्राउ ★   चाडबाडमा दुर्घटना रोक्न ‘टाइम कार्ड’ लागू गरिने ★   देशभर ७४ जनामा सङ्क्रमण, एकको निधन ★   पूर्वाधार क्षेत्रको विकास विस्तारमा पूर्वाधार पत्रकारहरूको पनि महत्वपूर्ण भूमिका ★   ‘प्रेम गीत ३’ ले भारतमा पहिलो दिनमा कति कमायो ? ★   युरोप पुगेर चन्द्र ढकालले भने- यहाँको समृद्धि नेपाल भित्र्याऔँ ★   संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित, समानुपातिकको उम्मेदवारी चयनमा एकलौटी गरेको आरोप ★   काँग्रेस संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित

महाबौद्धमा पनि अतिक्रमित क्षेत्र हटाउँदै महानगरकाठमाडौँ । काठमाडौँ महानगरपालिकाले महाबौद्ध क्षेत्रमा रहेका सार्वजनिक स्थान र फुटपाथ क्षेत्र ओगटेर बसेको मिनी मार्केट हटाउन थालेको छ ।

महाबौद्ध क्षेत्रमा सार्वजनिक क्षेत्र अतिक्रमित गर्दै होलसेल पसल, चाइनिज मार्केट, मिनी मार्केट राखिएका छन् । अनधिकृतरुपमा राखिएका त्यस्ता व्यवसायलाई महानगरले माइकिङ गरेर हट्न दिएको छ ।

भोलि बिहीबारसम्ममा अनधिकृतरुमा राखिएका त्यस्ता व्यवसायह नहटाए महानगर प्रहरीले सामान नै जफत गर्ने र कारबाही गर्ने चेतावनी दिएको छ । केही व्यवसायीले सार्वजनिक स्थानमा रखेका त्यस्ता पसल आफैँले हटाएका छन् ।