• १७ मंसिर २०७९, शनिबार
  •      Sat Dec 3 2022
Logo

लम्फू बन्नेभए सुदर्शनमेरो एउटा साथी छ, के यो माया हो, मेरो लभ स्टोरी, धन्दा , मधुमासका निर्देशक सुदर्शन थापालाई लम्फूको मुख्य पात्रमा अनुबन्धित भएका छन् । फिल्मको बारेमा जानकारी दिंदै लम्फूका निर्माता शक्तिबल्लभ घोराशैनीले भने गाउँबाट शहर पसेको एक पात्रले शहरिया पर्वको तामझामलाई नियाल्ने छ । शहरमा मनाईने जनै पूर्णिमा, गाईजात्रा, तीज, दशैं, तिहार र छठ पर्वको वातावरण र यि पर्वहरूमा हुने घटनाहरूलाई पर्दामा देखाईने निर्माता घोराशैनी बताएकाछन् । चाडपर्वमा हुने राम्रा नराम्रा घटनाहरूलाई फिल्म मार्फत देखाउने हाम्रो प्रयास हुनेछ, निर्माताले भने ।यिनै पर्वहरूसँग जोडिएको मौसमलाई ध्यानमा राखेर निर्माण युनिटले सुटिङ पनि ब्रेक गरेर गर्ने भएको छ । कथाले जुन वातावरण माग्छ त्यहि अनुसार सुटिङ गर्नुपर्ने भएकाले पनि मौसमलाई समेत स्क्रिप्टमा ध्यान दिईएको छ । तीजमा सुटिङ गरेपछि दशैं र तिहार अनि छठ पर्वमा फिल्मको सुटिङ गर्ने उनी बताउँछन् । सुदर्शन बाहेक अन्य कलाकार भने फाईनल भईनसकेको निर्माता घोराशैनीको भनाई छ । यसअघि बोक्सी र किन लाग्छ माया फिल्म निर्माण गरेका घोराशैनीको फिल्म लम्फू लाई गोपालचन्द्र लामिछानेले निर्देशन गर्नेछन् । दिपक बज्राचार्यको छायाँकन रहने लम्फूको कथा भूपतीले लेखेका हुन् भने संगीत अर्जुन पोखरेलको रहने छ ।