• २१ मंसिर २०७९, बुधबार
  •      Wed Dec 7 2022
Logo
Latest
★   ओली ,ठाकुर र यादबसंग सीके राउतको छुट्टाछुट्टै भेटवार्ता ★   सर्वोच्चको प्रश्न : कुन संवैधानिक र कानूनले महाअभियोगको प्रस्ताव निष्प्रभावी भयो ? ★   दिपशिखाको दु:खेसो : प्रिय माओवादी कमरेडहरू यस्तो यदुवंशिय शैलीले क्रान्ति बन्ने भए म अज्ञानी हुँ… ★   नेपाल टेलिकमको ब्रान्ड एम्बेसडरमा पारस खड्का र प्रियंका रानी जोशी नियुक्त ★   समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँटसहित दलहरूलाई पत्र ★   निर्वाचनमा खटिएका अधिकांश कर्मचारीको काज फिर्ता ★   आइएमईको अफरः चौध हजार पठाउँदा रू. १० लाख उपहार ★   राष्ट्रपतिसमक्ष प्रतिवेदन पेस ★   संसद्का महासचिवको पत्र कार्यान्वयन नगर्न मागसहित सर्वोच्चमा रिट ★   आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टुः नामिबियाद्वारा नेपाललाई २७६ रनको लक्ष्य प्रस्तुत

गरिमा र निलगिरि बैंक गाभिएकाठमाडौं । गरिमा र निलगिरि विकास बैंक गाभिएर गत मंगलबारबाट एकिकृत कारोबार शुरु भएका छन् । नयाँ बैंकको केन्द्रीय कार्यालय पोखरा स्थित महेन्द्रपुलमा हुनेछ । यस अघि गरिमाको पोखरा र निलगिरिको म्याग्दीमा प्रधान कार्यालय थियो । गाभिए पश्चात गरिमा विकास बैंकको नामबाट नै सयुक्त कारोवार गर्ने जनाइएको छ । गाभिए पछि गरिमा राष्ट्रिय स्तरको विकास बैंक हुनेछ । यस अघि गरिमा १० जिल्ला र निलगिरि ३ जिल्लामा कार्यक्षेत्र विस्तार गर्न पाउने विकास बैंक थिए । दुई संस्थालाई गाभिन नेपाल राष्ट्र बैंकले गत शुक्रबार अन्तिम स्विकृति पत्र प्रदान गरेको थियो ।