• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   केपी ओली कप: एपिएफलाई ११ रनले हराउँदै मधेश फाइनलमा ★   नेपाल एयरलाइन्सले यात्रुसँग क्षमा माग्यो ★   स्टार फुटबलर नेयमारसँग अलग भएको प्रेमिका बियानकार्डीको घोषणा ★   प्रधानमन्त्रीबाट अबुधावीस्थित नेपाली राजदूतावासको निरीक्षण ★   केपी ओली कप: फाईनलमा पुग्न एपिएफलाई मधेशले दियो १ सय ९८ रनको विशाल लक्ष्य ★   राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष र अष्ट्रेलियाली समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   प्रचण्ड नातिनी प्रतिभाको अर्थशास्त्री रेग्मीसँग ईंगेजमेन्ट ★   विपिन जोशीको बिना शर्त रिहाइ गर्न अन्तर्राष्ट्रिय शक्तिहरुसँग आग्रह गर्ने संसदीय समितिको निर्णय ★   टी–२० सिरीजको तेस्रो खेलमा अष्ट्रेलियासँग हारेको भारतले टिममा गर्नसक्छ यी परिवर्तन ★   अब आफ्नै घरबाट पनि न्याय पाउन सकिन्छ: प्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ

संसद अधिवेशन अन्त्य गर्न राष्ट्रपति समक्ष सिफारिसकाठमाडौ । सरकारले संसद अधिवेशन अन्त्य गर्न राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी समक्ष सिफारिस गरेको  छ ।

सरकारका प्रवक्ता सूचना तथा सञ्चारमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीले  आज राती १२ बजेबाट लागू हुनेगरी  संसद अधिवेशन अन्त्य  गर्न मन्त्रिपरिषदले राष्ट्रपति समक्ष सिफारिस गरेको जानकारी दिनु भयो ।

चालू अधिवेशन भदौ २३ मा सुरु भए पनि सभामुखको कार्यशैली प्रति असन्तुष्टि जनाउँदै  प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालले वेल घेराउ गर्दै आएको छ ।

सहज रुपमा संसद सुचारु हुन नसकेको अवस्थामा सरकारले चालु अधिबेशन अन्त्य गर्न राष्ट्रपति समक्ष सिफारिस गरेको हो ।