• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

वायु सेवा निगमकी वरिष्ठ क्याप्टेन भावना पन्तको निलम्बन फुकुवाकाठमाडौं । नेपाल वायु सेवा निगम (एनएसी)की वरिष्ठ क्याप्टेन भावना पन्तको निलम्बन फुकुवा भएको छ । नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले निलम्बन फकुवा गरेसँगै पन्तले उडान थालेकी छन् ।

पन्त निगमको न्यारो बडी जहाजकी वरिष्ठ क्याप्टेन हुन् । निलम्बन फकुवा भएसँगै उनले आइतबार काठमाडौं–मुम्बई उडान भरेकी छन् ।

विमानस्थल परिसरमा जथाभावी अन्तरवार्ता दिएको भन्दै क्यानले जेठ २१ गते पन्तलाई निलम्बन गरेको थियो । यसैगरी फोटो र भिडियो खिचेको भन्दै वायु सेवा निगमकै अर्का वरिष्ठ क्याप्टेन विजय लामालाई ग्राउन्डेड गरेको थियो ।

तर, विमानस्थल परिसरमा पन्तले क्यानको अनुमति मै अन्तरवार्ता दिएको खुलेपछि उनको निलम्बन फकुवा गरिएको हो ।

यसअघि क्यानले उजुरीका आधारमा पन्तलाई ग्राउन्डेड गरेको थियो । उनले विमानस्थल परिसरमा अन्तरर्वाता दिएको भने २ वर्ष अगाडि नै हो ।

क्यानले अर्का पाइलट लामाको निलम्बन भने फुकुवा गरेको छैन ।