• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सुरक्षित मातृत्व सेवा सरकारले थप व्यवस्थित बनाउन जरुरी:सभापति डा.राणा ★   पपुवा न्युगिनीमा पहिरोमा परी करिब १०० जनाको मृत्यु भएको आशङ्का ★   राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेडका नवनियुक्त प्रमुख कार्यकारी अधिकृत खनालद्वारा पदभार ग्रहण ★   क्यान्सरको जोखिम पहिचान गर्न स्वास्थ्य शिविर ★   डोजर लगाएपछि बागलुङका ताल सुक्दै ★   संसदलाई विधिसंगत रुपमा छलफलको केन्द्र बनाऔं: सभामुख घिमिरे ★   व्यावसायिक चियाखेतीसँगै पर्यटन प्रवर्द्धनमा भोजपुरका रञ्जित ★   कांग्रेसको अवरोधपछि प्रतिनिधिसभाको बैठक स्थगित ★   धावनमार्गमा खाल्डो परेपछि त्रिभुवन विमानस्थल ४५ मिनेटको लागि बन्द ★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला

धोनीले अर्को वर्षको आईपीएल पनि खेल्न सक्नेछन् !एजेन्सी । चेन्नई सुपर किंग्स (सिएसके)का पूर्व कप्तान महेन्द्र सिंह धोनीले अर्को आईपीएल पनि खेल्न सक्ने अनुमान गरिएको छ । जियो सिनेमाको एक कार्यक्रममा पूर्व क्रिकेटर सुरेश रैनाले यस्तो दाबी गरेका हुन् ।

१४ अप्रिलमा धोनीले मुम्बई इन्डियन्स विरुद्ध वानखेडे स्टेडियममा तीन छक्का प्रहार गरेका थिए । यस खेलपछि भएको छलफल कार्यक्रममा एन्करले धोनीको खेल्ने विषयमा प्रश्न उठाएका थिए ।

कार्यक्रममा उपस्थित पूर्व फास्ट बलर आरपी सिंहलाई एन्करले सबैभन्दा पहिले यो प्रश्न सोधे । यसबारे सिंहले भने – रैनाले यसको राम्रो जवाफ दिन सक्नेछन् ।

धोनी ४२ वर्षका भइसकेका छन् । उनले १५ अगस्ट २०२० मा अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यास लिए । सन् २०२३ देखि उनको सन्यासको बारेमा अड्कलबाजी भइरहेको छ ।

सन् २०२३ धोनीको अन्तिम वर्ष हुने अनुमान गरिएको थियो तर लखनउको एकना स्टेडियममा खेलिएको खेलमा टसपछि कमेन्टेटर ड्यानी मोरिसनले धोनीलाई सोधे कि तपाई आफ्नो अन्तिम सिजन रमाइलो गर्दै हुनुहुन्छ ? यसको जवाफमा धोनीले भनेका थिए ‘तिमीले निर्णय गरेका छौ यो मेरो अन्तिम आईपीएल हो भन्ने ।’ यसपछि धोनी हाँस्न थाले । मोरिसनले धोनीलाई अर्को वर्ष पनि खेल्ने बताएका छन् ।

आईपीएलको यो सिजन सुरु हुनुअघि चेन्नईको कप्तानी ऋतुराज गायवाडलाई सुम्पिएको थियो । यस्तो अवस्थामा यो धोनीको आईपीएलको अन्तिम वर्ष हुने अनुमान गरिएको छ ।

महेन्द्र सिंह धोनीले मुम्बई इन्डियन्स विरुद्धको खेलमा अन्तिम चार बलमा २० रन बनाएका थिए । उनले लगातार तीन बलमा छक्का र एक बलमा २ रन बनाए । दिल्ली क्यापिटल्सविरुद्धको खेलमा धोनीले १६ बलमा ४ चौका र ३ छक्का सहित ३७ रन बनाएका थिए । यस सिजनमा उनले चार खेलमा तल्लो क्रममा ब्याटिङ गर्ने मौका पाए र ५९ रन बनाए ।