• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सुरक्षित मातृत्व सेवा सरकारले थप व्यवस्थित बनाउन जरुरी:सभापति डा.राणा ★   पपुवा न्युगिनीमा पहिरोमा परी करिब १०० जनाको मृत्यु भएको आशङ्का ★   राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेडका नवनियुक्त प्रमुख कार्यकारी अधिकृत खनालद्वारा पदभार ग्रहण ★   क्यान्सरको जोखिम पहिचान गर्न स्वास्थ्य शिविर ★   डोजर लगाएपछि बागलुङका ताल सुक्दै ★   संसदलाई विधिसंगत रुपमा छलफलको केन्द्र बनाऔं: सभामुख घिमिरे ★   व्यावसायिक चियाखेतीसँगै पर्यटन प्रवर्द्धनमा भोजपुरका रञ्जित ★   कांग्रेसको अवरोधपछि प्रतिनिधिसभाको बैठक स्थगित ★   धावनमार्गमा खाल्डो परेपछि त्रिभुवन विमानस्थल ४५ मिनेटको लागि बन्द ★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला

८९ रनमा अलआउट हुँदै आफ्नो न्यून स्कोर बनाएको गुजरातमाथि दिल्लीले ८.५ ओभरमै खेल जित्योकाठमाडौँ । इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल)मा बुधबार १७ औं सिजनको सबैभन्दा कम स्कोर बनेको थियो । गुजरात टाइटन्सले ८९ रन मात्र बनाउन सक्यो ।

आईपीएलमा यो टोलीको सबैभन्दा कम स्कोर हो । दिल्ली क्यापिटल्सले लक्ष्य ८ दशमलव ५ ओभरमा पूरा गर्यो, जुन धेरै बल बाँकी रहेको दिल्लीको सबैभन्दा ठूलो जित हो ।

दिल्लीका विकेटकिपर कप्तान ऋषभ पन्तले विकेट पछाडि ४ विकेट लिए ।

आईपीएल २०२४ को ३२औं खेलमा दिल्लीले गुजरातलाई ६ विकेटले पराजित गरेको हो । ९० रनको लक्ष्य पछ्याएको टोलीले ८.५ ओभरमा ४ विकेट गुमाएर पुरा गरेको थियो । ओपनर ज्याक फ्रेजर–मगार्कले १० बलमा २० रन, शाइ होपले १० बलमा १९ रन र कप्तान ऋषभ पन्तले १६ रन बनाए ।

अहमदाबादमा दिल्लीले टस जितेर बलिङ रोजेको थियो । गुजरात टाइटन्स १७.३ ओभरमा ८९ रनमा अलआउट भयो । डिसीका मुकेश कुमारले ३, इशान्त शर्मा र ट्रिस्टन स्टब्सले २–२ विकेट लिए । अक्षर पटेल र खलिल अहमदले १–१ विकेट लिए भने एक ब्याट्सम्यान रनआउट भए ।

गुजरातका रासिद खानले ३१ रन बनाए भने अन्य कुनै ब्याट्सम्यानले १५ रनको अंक पनि पार गर्न सकेनन् । साई सुदर्शनले १२ रन र राहुल तेवाटियाले १० रन बनाए ।