• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   भ्रष्टाचार गरेको अभियोगमा मुद्दा दायर ★   दिनेश कार्तिकलाई जिस्काउदै रोहितले भने: विश्वकप अझै बाँकी छ ★   कोटेश्वरका व्यवसायीहरुको भनाई ‘व्यवसाय पनि चलोस्, घरबेटी पनि मर्कामा नपरुन्’ ★   उपराष्ट्रपति यादवसँग पाकिस्तानका राजदूतको शिष्टाचार भेट ★   अत्यावश्यक औषधि स्वदेशमा उत्पादनका लागि प्रक्रियाअघि बढाइएको छ: उपप्रधानमन्त्री यादव ★   ‘खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर विधेयक संशोधन’ लाई राष्ट्रिय सभाको सहमति ★   विसं २०८०: वन मन्त्रालयमा के के काम भए ? ★   व्यवस्था बदलिएपनि कुनै गुणात्मक परिवर्तन हुन सकेन: पूर्वराजा शाह ★   नेपाललाई पहिलो सफलता, दिपेन्द्रले लिए विकेट ★   वर्षान्त २०८०: विद्यालय शिक्षा विधेयकले तताएको वर्ष

फोडेनको ह्याट्रिकमा सिटीको सानदार जित, रोमाञ्चक बन्दै प्रिमियर लिग उपाधि होडकाठमाडौँ । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यान्चेस्टर सिटीले सानदार जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा सिटीले घरेलु मैदान इतिहाडमा एस्टन भिल्लामाथि ४–१ गोलको सहज जित निकालेको हो ।

सिटीलाई फराकिलो जित दिलाउन फिल फोडेनले ह्याट्रिक गरे भने एक गोल रोड्रीले थपे । भिल्लाका जोन डुरानले एक गोल फर्काए । सिटीले ११ औं मिनेटमा नै रोड्रीको गोलबाट अग्रता लिएको थियो ।

तर, डुरानले २० औं मिनेटमा गोल गर्दै भिल्लालाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए । त्यसपछि सिटीका फोडेन रोकिएनन् । उनले पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा, ६२ औं मिनेटमा र ६९ औं मिनेटमा गोल गर्दै ह्याट्रिक गरे ।

जितसँगै ३० खेलबाट ६७ अंकसहित म्यान्चेस्टर सिटी तेस्रो स्थानमा छ । एस्टन भिल्ला ३१ खेलबाट ५९ अंकसहित चौंथो स्थानमा छ ।