• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ‘खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर विधेयक संशोधन’ लाई राष्ट्रिय सभाको सहमति ★   विसं २०८०: वन मन्त्रालयमा के के काम भए ? ★   व्यवस्था बदलिएपनि कुनै गुणात्मक परिवर्तन हुन सकेन: पूर्वराजा शाह ★   नेपाललाई पहिलो सफलता, दिपेन्द्रले लिए विकेट ★   वर्षान्त २०८०: विद्यालय शिक्षा विधेयकले तताएको वर्ष ★   सुनकोसी मरिण डाइभर्सन: वैशाख २६ गते ब्रेक थ्रुको तयारी ★   लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत ★   मलेसियाविरुद्ध नेपालले टस हार्यो, पहिला फिल्डिङ गर्दै ★   सुर्तिजन्य पदार्थलाई राजश्वको आम्दानीको बाटो बनाउनु हुँदैन: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   काँग्रेसले चल्न नदिएपछि संसद अन्त्य भयो: ओली

आर्सनल पुनः प्रिमियर लिगको शीर्षस्थानमा उक्लियोकाठमाडौँ । आर्सनल प्रिमियर लिगको शीर्षस्थानमा उक्लिएको छ । आर्सनलले गएराति भएको खेलमा लुटन टाउनमाथि २–० गोलको जित निकालेको हो ।

घरेलु मैदान इमिरेट्समा आर्सनललाई जित दिलाउन मार्टिन ओडेगार्डले एक गोल गरे भने अर्को गोल आर्सनलले उपहारस्वरुप पायो । खेलको २४ औं मिनेटमा ओडेगार्डले गोल गर्दै घरेलु टोलीलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए ।

४४ औं मिनेटमा लुटनका डाइकि हासिओकाले आत्मघाती गोल गरेपछि आर्सनलले पहिलो हाफमा २–० को अग्रता बनाएको थियो । यद्यपि, दोस्रो हाफमा भने दुबै टोलीबाट कुनै गोल निस्किन सकेन ।

आर्सनलको ३० खेलबाट ६८ अंक छ । एक खेल कम खेलेको लिभरपुल ६७ अंकका साथ दोस्रो स्थानमा रहँदा ३० खेलबाट ६७ अंकसहित म्यान्चेस्टर सिटी तेस्रो स्थानमा छ । लुटन ३१ खेलबाट २२ अंकका साथ १८ औं स्थानमा छ ।