• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सुनकोसी मरिण डाइभर्सन: वैशाख २६ गते ब्रेक थ्रुको तयारी ★   लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत ★   मलेसियाविरुद्ध नेपालले टस हार्यो, पहिला फिल्डिङ गर्दै ★   सुर्तिजन्य पदार्थलाई राजश्वको आम्दानीको बाटो बनाउनु हुँदैन: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   काँग्रेसले चल्न नदिएपछि संसद अन्त्य भयो: ओली ★   विसं २०८०: मेलम्ची पर्खंदै बित्यो आधा वर्ष ★   गुराँससँग रमाउन र हिमाल हेर्न घोडेपानी ★   सत्य निरूपण र बेपत्ता आयोगमा पदाधिकारी नियुक्त गर्न सिफारिस समिति गठन ★   राष्ट्रियसभा सदस्यमा अञ्जान शाक्य नियुक्त गर्न सिफारिस ★   प्रतीक्षित चलचित्र ‘पुजार सार्की’को टिजर सार्वजनिक: फरक भूमिकामा देखिए आर्यन, प्रदीप र पल

आजको आईपीएल: बेंगलुरुलाई लखनउको चुनौती, यस्तो छ हेड-टु-हेडएजेन्सी । इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) को १७ औं सिजनको १५ औँ खेलमा आज रोयल च्यालेन्जर्स बेंगलुरु (आरसीबी) ले लखनउ सुपरजायन्ट्स (एलएसजी) सँग खेल्दैछ । बेङ्लुरुको एम चिन्नास्वामी स्टेडियममा हुनलागेका खेल नेपाली समयअनुसार बेलुकाको ७:४५ बजेबाट सुरु हुनेछ ।

जारी सिजनमा आरसीबीले आज चौथो र एलएसजीले तेस्रो खेल खेल्न लागेको हो । आरसीबीले यसअघिको तीन खेलमा दुई खेलमा हार र एक खेलमा जित निकालेको छ भने एलएसजीले एक हार र एक जितेको छ । अंक तालिकामा लखनउ छैटौं र बेंगलुरु  नौौं स्थानमा छ ।

बेंगलुरु र लखनउबिचको हेड-टु-हेड

आईपीएलमा बेंगलुरु र लखनउले हालसम्म ४ वटा खेल खेलेका छन् । जसमा बेंगलुरुले ३ र लखनउले एक खेल जितेको छ । एक विकेटले जितेको थियो।

विराट कोहली बेंगलुरुको लागि सर्वाधिक रन बनाउने खेलाडी हुन् । उनको नाममा ३ खेलमा २ अर्धशतकसहित १८१ रन छ । यस्तै, यश दयाल टोलीका सर्वाधिक विकेट लिने खेलाडी हुन् । उनले प्रत्येक खेलमा १–१ विकेट लिएका छन् ।

लखनउको लागि निकोलस पूरनले सर्वाधिक रन बनाएका छन् । पुरनले यो सिजन २ खेलमा ६४ र ४२ रनको इनिङ खेलेका छन् । यस्तै, मयंक यादवले सर्वाधिक विकेट लिएका छन् । उनको नाममा ३ विकेट छ ।

पिच रिपोर्ट

बैंगलोरको एम चिन्नास्वामी स्टेडियमको पिच ब्याट्सम्यानका लागि सहयोगीपूर्ण रहेको छ । यहाँ अहिलेसम्म आईपीएलका ९० खेल खेलिएका छन् । जसमा पहिले ब्याटिङ गरेको टोलीले ३७ खेल जितेको छ भने ४९ खेल पछ्याउने टोलीले जितेको छ । यहाँ ४ खेल निर्णायक रह्यो ।

मौसम अवस्था

मंगलबार बेंगलुरुमा पानी पर्ने सम्भावना छैन। खेलको दिनको तापक्रम २२ देखि ३६ डिग्री सेल्सियसको बीचमा रहनेछ।

रोयल च्यालेन्जर्स बेंगलुरुको सम्भावित प्लेईङ ११:

फाफ डु प्लेसिस (कप्तान), विराट कोहली, रजत पाटीदार, ग्लेन म्याक्सवेल, क्यामरन ग्रीन, दिनेश कार्तिक (विकेटकिपर), अनुज रावत, अल्जारी जोसेफरलकी फर्गुसन, मयंक डागर, यश दयाल र मोहम्मद सिराज।

इम्प्याक्ट प्लेयर: सुयश प्रभुदेसाई, विजयकुमार व्यास, कर्ण शर्मा।

लखनऊ सुपरजायन्ट्सको सम्भावित प्लेईङ ११:

निकोलस पूरन (कप्तान), क्विन्टन डी कक, देवदत्त पडिक्कल, दीपक हुडा, मार्कस स्टोइनिस, आयुष बडोनी, क्रुणाल पाण्ड्या, रवि बिश्नोई, मोहसिन खान, मयंक यादव र यश ठाकुर।

इम्प्याक्ट प्लेयर: केएल राहुल।