• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री ★   संविधान संशोधन गर्नुपरे सबै दलको सहमति लिने प्रयास हुन्छः योगेश भट्टराई

इंग्ल्यान्डका यी खेलाडीले आईपीएलबाट आफ्नो नाम फिर्ता लिए, केकेआरलाई झट्काएजेन्सी । इन्डियन प्रिमियर लिग–२०२४ अघि कोलकाता नाइट राइडर्स (केकेआर)लाई ठूलो झट्का लागेको छ । टिमका फास्ट बलर गुस एट्किन्सनले व्यस्तताका कारण इन्डियन लिगबाट आफ्नो नाम फिर्ता लिएका छन् । उनलाई फ्रेन्चाइजीले १ करोडमा किनेको थियो ।

आईपीएल समितिले सोमबार भने कि केकेआरले एट्किन्सनको स्थानमा श्रीलंकाका फास्ट बलर दुष्मन्थ चमेरालाई टोलीमा समावेश गरेको छ । लिलामीमा बिक्रि नभएका उनलाई अहिले फ्रेन्चाइजीले ५० लाखमा अनुबन्ध गरेको छ ।

उनी १४० किलोमिटर प्रतिघण्टाको गतिमा बलिङ गर्न सक्छन् र आफ्नो स्विङ र सीमले ब्याट्सम्यानलाई समस्यामा पार्न सक्छन् । आईपीएलको हालको सिजन मार्चको अन्तिम साताबाट सुरु भएर मेको अन्त्यसम्म चल्न सक्छ ।