• ७ असार २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jun 21 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   रूसी नेता पुटिन थप शक्तिशाली कि कमजोर ? ★   सिमेन्ट उद्योगका जटिलता हटाउन सकारात्मक छौँ: उद्योगमन्त्री भण्डारी ★   नेपाली काँग्रेस संसदीय दलको बैठक जारी ★   प्याट कमिन्सअघि यी ६ बलरले टी–२० विश्वकपमा ह्याट्रिक लिएका थिए ★   सिमेन्ट उद्योगलाई उद्योगस्थलकै तौल पुल प्रयोग गरी उत्खनित खनिजको परिणाम मापनका लागि ६ महिना म्याद… ★   रास्वपाको चियापान कार्यक्रममा शीर्ष नेताहरु– तस्बिरहरु ★   कर्नाटक प्रहरीको खुलासाः प्रमाण नष्ट गर्नका लागि दर्शनले साथीसँग ४० लाख रुपैयाँ लिए ★   ग्लोबल आइएमई बैंकका ग्राहकलाई आरुष लाइफस्टाइल हस्पिटलमा ३० प्रतिशतसम्म छुट ★   वातावरण व्यवस्थापनमा तीन प्रतिशत बजेट विनियोजन गर्दै चन्द्रागिरि नगरपालिका ★   पृथ्वीराजमार्गको थर्पु–खैरेनीटार खण्ड एकतर्फी सञ्चालनमा

च्याम्पियन्स लिगः लेन्सको पोस्टमा आधा दर्जन गोल हान्दै आर्सनल नकआउट चरणमाएजेन्सी । इंग्लिस फुटबल क्लब आर्सनल च्याम्पियन्स लिगको नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको छ ।

गएराति भएको समूह चरणको खेलमा आर्सनलले फ्रेन्च क्लब लेन्स एफसीलाई ६–० गोलले पराजित गर्दै अन्तिम–१६ मा स्थान सुरक्षित गरेको हो ।

घरेलु मैदान इमिरेट्समा आर्सनलले खेलको पहिलो हाफमै ५ गोल गरेको थियो । आर्सनलको सहज जितमा काई हाभट्र्जले १३, गाब्रियल जेससले २१, बुकायो साकाले २३, गाब्रियल मार्टिनेलीले २७, मार्टिन ओडेगार्डले ४५.१ तथा जर्गिन्होले ८६ औं मिनेटमा (पेनाल्टी) गोल गरे ।

समूह बी कै अर्को खेलमा पिएसभीले सेभियालाई ३–२ गोलले पराजित गर्दै अन्तिम १६ मा स्थान बनायो ।