• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

केपी ओली कपः पुलिसका कुशल भुर्तेलले बनाए पहिलो शतकfile

पोखरा । पोखरामा जारी केपी ओली कप टी—२० क्रिकेट प्रतियोगितामा कुशल भुर्तेलले शतक बनाएका छन् । जारी प्रतियोगितामा नेपाल पुलिस क्लबको तर्फबाट खेलेका उनले आइतबार मधेस प्रदेशविरुद्धको खेलमा शतक बनाएका हुन् । जारी प्रतियोगितामा बनेको यो पहिलो शतक हो ।

ओपनर ब्याट्सम्यान भुर्तेलले ५६ बलमा शतक पुरा गरे । शतक पुरा गरेलगत्तै अर्को बलमा उनी आउट भएका थिए । पेभेलियन फर्किनुअघि कुशल भुर्तेलले ५७ बलको सामना गरी सात छक्का र आठवटा चौका प्रहार गरे ।

अर्का ओपनर सुनिल धमलाले पुलिसका लागि ४५ रनको योगदान गरे । यस्तै, करण केसीले अविजित १६ रन बनाए । उनले पाँच बलमा एक छक्का र दुई चौका प्रहार गरे । कप्तान आरिफ शेख एक बलमा ६ रन बनाउँदै अविजित रहे ।

समूह ‘सी’ अन्तर्गतको खेलमा टस जितेर पहिले ब्याटिङ थालेको विभागीय टोली नेपाल पुलिस क्लबले मधेस प्रदेशसमक्ष जितका लागि एक सय ७६ रनको लक्ष्य प्रस्तुत गरेको छ ।