• १ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jun 15 2024
  •   Unicode
Logo

पार्टीमा अराजनीतिक र पानी मरुवा कमाण्डार हाबी भए: न्यौपानेकाठमाडौ । नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता लेखनाथ न्यौपाने पार्टीमा नक्कली कमाण्डरहरु रहेको जनाउनु भएको छ ।अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेता बर्षामान पुनलेले नेपाली काँग्रेस संग चुनाबी तालमेल नभए नेकपा एमाले संग कुरा गर्ने बताएको भोली पल्ट सामाजिक सञ्जालमा न्योपाने लेख्नु भएको छ –

तालमेल यो सँग नभए उसँग हुन्छ । एउटासँग नभए अर्कोसँग हुन्छ । ढोकाबाट जाँदा नभए झ्यालबाट गएर पनि हुन्छ । यस्ता अनैतिक, अराजनीतिक र पानी मरुवा कुरा गर्नेहरु जुन पार्टीका भएपनि नक्कली कमाण्डरहरु हुन !

दाहालले बिहिबाररुपन्देहीमा प्रेस सेन्टरले गरेको पत्रकार सम्मेलनमा भन्नुभएको थियो 'काँग्रेसले लखेट्न नै थाल्यो भने त परिस्थिति के हुन्छ भन्न सकिँदैन ।' यसै गरी नेता पुनले पनि पार्टीको लुम्बिनी प्रदेश बैठकलाई बुधबार सम्बोधन गर्दै भन्नुभएको थियो ‘सत्ता गठबन्धनका दलहरू बीचमै चुनावी तालमेल गर्नेमा हाम्रो जोड रहन्छ एमालेसँग पनि ढोका बन्द छैन ।’