• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै ★   प्रवासीको कथामा ‘परदेशी २’ ★   १० अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गरिँदै ★   पार्टीका नाममा चलाइएका नक्कली सामाजिक सञ्जाललाई एमालेले कारबाही गराउने ★   मलङ्गवामा कर्फ्यु आदेश

पार्टीमा अराजनीतिक र पानी मरुवा कमाण्डार हाबी भए: न्यौपानेकाठमाडौ । नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता लेखनाथ न्यौपाने पार्टीमा नक्कली कमाण्डरहरु रहेको जनाउनु भएको छ ।अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेता बर्षामान पुनलेले नेपाली काँग्रेस संग चुनाबी तालमेल नभए नेकपा एमाले संग कुरा गर्ने बताएको भोली पल्ट सामाजिक सञ्जालमा न्योपाने लेख्नु भएको छ –

तालमेल यो सँग नभए उसँग हुन्छ । एउटासँग नभए अर्कोसँग हुन्छ । ढोकाबाट जाँदा नभए झ्यालबाट गएर पनि हुन्छ । यस्ता अनैतिक, अराजनीतिक र पानी मरुवा कुरा गर्नेहरु जुन पार्टीका भएपनि नक्कली कमाण्डरहरु हुन !

दाहालले बिहिबाररुपन्देहीमा प्रेस सेन्टरले गरेको पत्रकार सम्मेलनमा भन्नुभएको थियो 'काँग्रेसले लखेट्न नै थाल्यो भने त परिस्थिति के हुन्छ भन्न सकिँदैन ।' यसै गरी नेता पुनले पनि पार्टीको लुम्बिनी प्रदेश बैठकलाई बुधबार सम्बोधन गर्दै भन्नुभएको थियो ‘सत्ता गठबन्धनका दलहरू बीचमै चुनावी तालमेल गर्नेमा हाम्रो जोड रहन्छ एमालेसँग पनि ढोका बन्द छैन ।’