• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

के तपाईको घरमा पनि नकारात्मक उर्जा छ ? यी उपायहरु अपनाउनुहोस्सांकेतिक तस्बिर

एजेन्सी । कालो जादू गर्ने चलन शताब्दीयौंदेखि चलिआएको पाइन्छ । आज पनि कालो जादूमा विश्वास गर्नेहरु धेरै छन् । कालो जादू एक गोप्य तरिकाले गरिन्छ, जुन प्रायः कसैलाई नियन्त्रण गर्न वा शत्रुलाई जित्न प्रयोग गरिन्छ ।

तन्त्र शास्त्रका अनुसार यदि व्यक्तिको जीवनमा निरन्तर धन हानि, मानसिक तनाव, डर, रोग, डिप्रेशन आदि हुन्छ भने यसले तपाई वा तपाईको परिवारमा नकारात्मक ऊर्जाको बास रहेको संकेत गर्छ । यि कुराहरुले लामो समय सम्म पनि साथ छोड्दैनन् भने यो टुना–मुनाको संकेत हुन सक्छ भन्ने बुझ्नुपर्छ ।

घरमा अचानक नकारात्मकता बढेपछि मानिसलाई अनेक किसिमका समस्याले घेरेको हुन्छ । घरमा लगाएको तुलसीको बिरुवा अचानक सुक्न थाल्दा वास्तु दोष र नकारात्मक ऊर्जा घरमा बस्ने विश्वास गरिन्छ । घरको आँगनमा मरेको चरा झर्नु पनि कालो जादुको प्रभाव हुन सक्छ ।

यसबाट छुटकारा कसरी पाउने ?
सुन्दरकाण्डको पाठ गर्नुपर्छ । सत्यनारायणको कथा पूर्णिमाको दिन गर्नुपर्छ । यसले नकारात्मक ऊर्जाको प्रभाव समाप्त हुन्छ ।

पहेंलो तोरी, लोबान, गोघरिट मिसाएर धूप बनाउनुहोस् । अब यो धूप सूर्यास्तभन्दा माथि राख्नुहोस् र २१ दिनसम्म धूप दिनुहोस् ।

नुन वा फिटकरीको टुक्रा पानीमा हालेर पोछा लगाउनुस् । यसो गर्दा नकारात्मक उर्जा हट्छ ।

कालो जादूबाट छुटकारा पाउन रुद्राक्ष धारण गर्नुपर्छ ।