• ८ आश्विन २०८०, सोमबार
  •      Mon Sep 25 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेप्से परिसूचक ५.८९ अंकले गिरावट ★   एमालेको ध्यान बलियो राष्ट्रिय शक्ति निर्माणमा: महासचिव पोखरेल ★   डिजिटल नेपाल बनाउने सपना छ: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   माल्दिभ्सलाई हराउदै नेपाल सेमिफाइनलमा ★   पुल मर्मत गर्न नेपाल–भारतको झुलाघाट नाका बन्द ★   बाजुरामा भाइरल ज्वरोको कारणले दुई जनाको मृत्यु ★   गैँडा मार्ने मुद्दाका फरार प्रतिवादी २५ वर्षपछि पक्राउ ★   सडक व्यापार व्यवस्थापनका लागि काठमाडौं महानगरपालिकालाई दबाब दिन मिल्दैन: सुनिता डंगोल ★   भोलिबाट इन्द्रजात्रा शुरु हुने, २० जना विदेशी पाहुना आउने ★   कोशी प्रदेश: मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै

सत्यमोहन जोशी अस्पतालबाट डिस्चार्जfile

काठमाडौँ । वाङमय शताब्दी पुरूष सत्यमोहन जोशी आज अस्पतालबाट डिस्चार्ज हुनुभएको छ । 

उहाँको शरीरमा अक्सिजन कमी भएपछि माघ २५ गते सोमबार उहाँलाई किस्ट मेडिकल कलेजमा भर्ना गरिएको थियो।

अस्पतालले एक साता अक्सिजनमा राख्नुपर्ने बताएपछि जोशीलाई एक हप्ता अस्पतालमा राखिएको थियो । जोशी गत वैशाख ३० गतेदेखि १०२ वर्ष पुग्नुभएको छ ।