• १० फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सबै जात, धर्म, सम्प्रदाय, भाषाभाषी बीचको समभाव गणतन्त्रको मूल लक्ष्य: राष्ट्रपति पौडेल ★   सन्दीपले जेलबाहिरै बसेर पुनरावेदनको मुद्दा लड्न पाउने ★   राप्रपा नेपालले चैत १ गते काठमाडौंमा वृहत जनप्रदर्शन गर्ने ★   त्रिभुवन विश्वविद्यालयको उपकुलपतिमा प्राडा बराल नियुक्त ★   काठमाडौँमा विमान अवतरण हुन सकेनन्, एक भारतीय विमान लखनउ डाइभर्ट ★   नेप्से परिसूचकमा उच्च अङ्कको गिरावट ★   गाउँपालिकाका तत्कालीन प्रशासकीय अधिकृतसहित सात जनाविरुद्ध मुद्दा दायर ★   नारायणगढ–मुग्लिन सडक: फागुन १३ गतेदेखि बन्द नहुने ★   जिल्ला अदालतको फैसलाविरुद्ध सन्दीप लामिछाने उच्च अदालतमा ★   नेपाल ‘ए’ लाई हराउदै क्यानडा–११ ले जित्यो सिरिज

तत्काल एमसीसीको बिपक्षमा उभिने निर्णय पछि प्रधानमन्त्रीसँग छलफल गर्न दाहाल बालुवाटारमाकाठमाडौँ। संसदीयदलको बैठकमा तत्काल एमसीसी टेबल गर्न नहुने निर्णय पछि माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दहाल प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग छलफल गर्न बालुवाटार पुग्नु भएको छ । 

आज बिहान बसेको माओवादी केन्द्र संसदीयदलको बैठकले संसद सुचारु नहुदा सम्म र सहमती नबन्दा सम्म एमसीसी  टेबल गर्न नसकिने निर्णय गरेको थियो । दलको निर्णयबारे जानकारी गराउन अध्यक्ष दाहाल बालुवाटार पुग्नु भएको हो ।  

प्रधानमन्त्री देउवाले हिजो सभामुख अग्नि सापकोटालाई आजको बैठकमा एमसीसी सम्बन्धी प्रस्ताब पेश गर्ने वातावरण मिलाउन आग्रह गर्नुभएको थियो ।