• १० फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेप्से परिसूचकमा उच्च अङ्कको गिरावट ★   गाउँपालिकाका तत्कालीन प्रशासकीय अधिकृतसहित सात जनाविरुद्ध मुद्दा दायर ★   नारायणगढ–मुग्लिन सडक: फागुन १३ गतेदेखि बन्द नहुने ★   जिल्ला अदालतको फैसलाविरुद्ध सन्दीप लामिछाने उच्च अदालतमा ★   नेपाल ‘ए’ लाई हराउदै क्यानडा–११ ले जित्यो सिरिज ★   बार्सिलोनाका पूर्व खेलाडी आल्भेस बलात्कारको मुद्धामा दोषी ठहर ★   पोर्चुगलमा रहेकी सुस्मिताको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग उपलब्ध ★   मोहम्मद शामीले आईपीएल २०२४ नखेल्ने ★   ब्रह्माण्डीय महायज्ञमा राष्ट्रपति पौडेल ★   मध्य गाजाको नुसिरात शरणार्थी शिविरमा इजरायली आक्रमणमा १७ को मृत्यु

काँग्रेसका टेकबहादुर गुरुङ मनाङबाट निर्वाचितमनाङ: नेपाली काँग्रेसका टेकबहादुर गुरुङ मनाङ जिल्लाबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित हुनु भएको छ । यो सहित काँग्रेसले दुई स्थानमा विजय हासिल गरेको छ । एक स्थान नेकपा एमालेले जितेको छ ।

गुरुङले ३२८ मतान्तरले नेकपा एमालेका पोल्देन छोपाङ गुरुङलाई पराजित गर्नु भएको हो । काँग्रेसका गुरुङले २ हजार ५७५ मत प्राप्त गर्नु भएको थियो भने एमालेका गुरुङले २ हजार २४७ मत ल्याउनु भएको थियो ।

मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयका अनुसार प्रदेश सभा ‘क’ मा नेपाली कांग्रेसका मुनिन्द्रजङ गुरुङ र प्रदेश सभा ‘ख’ मा स्ततन्त्र उम्मेदवार राजिव गुरुङ (दिपक मनाङे) निर्वाचित हुनु भएको छ ।

मनाङमा ७१ दशमलब ४७ प्रतिशत मत खसेको थियो । कूल मतदाता ६ हजार ७७९ रहेकोमा ४ हजार ८४५ मत खसेको जिल्ला निर्वाचन कार्यालयले जनाएको छ ।