• १३ माघ २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Jan 27 2023
Logo
Latest
★   म कुनै देशको नागरिक रहिन, कुनै प्रश्नको जवाफ छैनः रवि लामिछाने ★   रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा ★   स्याङ्जाको विर्घामा ‘मातृभूमि’ पुस्तकालय सञ्चालनमा ★   रविको पक्षमा सर्वोच्च अगाडि प्रदर्शन गर्ने केही पक्राउ ★   नागरिकता मुद्दामा रवि लामिछाने दोषी ठहर, सांसद पद खारेज (पूर्णपाठ) ★   स्वास्थ्य क्षेत्रको बजेट बढाउने प्रस्ताव पेस गरेका छौँः राज्यमन्त्री कार्की ★   क्यानले २८ खेलाडीलाई बन्द प्रशिक्षणमा बोलायो, सन्दीप लामिछाने परेनन् ★   सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा व्‍यवस्था कडा पारियो ★   माओवादीले राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने ★   राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्ष पदको निर्वाचन माघ २३ गते हुने

ललितपुर २ बाट एमालेका प्रेम बहादुर महर्जन विजयीपाटनः ललितपुर निर्वाचन क्षेत्र नं २ बाट नेकपा एमालेका उम्मेदवार प्रेम बहादुर महर्जन विजयी हुनु भएको छ । यो विजयसँगै एमालेले प्रतिनिधिसभामा खाता खोलेको छ ।

महर्जनले १९ हजार ७३४ मत प्राप्त गर्नु भएको छ । मतगणना समाप्त भइसके पनि निर्वाचन आयोगले महर्जन निर्वाचित भएको घोषणा गरिसकेको छैन ।

महर्जनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी हाम्रो नेपाल पार्टीका सुदिन शाक्यले १० हजार ४४० मत प्राप्त गर्नु भएको थियो ।

यस क्षेत्रबाट सत्ता गठबन्धनले कृष्णलाल महर्जनलाई उम्मेदवार बनाएको थियो । तर मतगणनाको शुरुदेखि नै उहाँ निकै पछि पर्नु भएको थियो ।

नेपाली काँग्रेसले मुस्ताङबाट एक स्थानमा विजय हासिल गरिसकेको छ ।