• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   नागरिकता विधेयकले राष्ट्रियता बलियो बनाउँछः गृहमन्त्री ★   उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापन गर्न १० दिन लाग्ने ★   तनहुँ–१ बाटै चुनाव लड्छु: वरिष्ठ नेता पौडेल ★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई ★   एकीकृत समाजवादीको उम्मेदवार छनोटको लागि गृहकार्य सुरु

जापान पुगे प्रचण्डकाठमाडौं । नेकपा माओबादी केन्द्रका अध्यक्ष एबं पूर्वप्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल जापान पुग्नु भएको छ । बिभिन्न कार्यक्रममा सहभागी हुन ४ दिने भ्रमणका लागि उहाँ जाजान जानु भएको हो ।

जापानको टोकियोस्थित नारिता विमानस्थलमा जापानका लागी नेपाली राजदुत दुर्गाबहादुर सुवेदी लगायत दूतावासका अधिकारीहरुले दाहाललाई स्वागत गर्नु भएको छ।

नेपाली जनप्रगतिशिल मन्च जापानको निमन्त्रणामा  जापानमा आयोजित विभिन्न कार्यक्रममा सहभागी बन्नुहुने दाहालको सचिवालयले जनाएको छ । दाहाल नेपाली महोत्सबमा सहभागी हुने , हिरोसिमामा आयोजना हुने कार्यक्रममा सहभागी हुनुका साथै नेपाली जनप्रगतिशिल मन्च जापानको आयोजनामा मा हुने “समृद्ध नेपालको आधार: आर्थिक क्रान्तिमा प्रवासी नेपालीको सरोकार’विषयको खुला अन्तरकृया कार्यक्रममा सहमागी हुनुहुने दाहालको सचिवालयले जनाएको छ ।

प्रचण्डले जापानको सत्तारुढ दल लिवरल डेमोक्रेटिक पार्टीका नेताहरूसङग भेटवार्ता गर्ने पनि कार्यक्रम रहेकोे छ।