• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

ए डिभिजन लिगमा सशस्त्रको विजयी सुरुवातकाठमाडौं, १६ पुस । सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगिताअन्तर्गत मंगलबार भएको खेलमा सशस्त्र प्रहरीको एपीएफले फ्रेन्ड्स क्लबलाई पराजित गरेको छ । दशरथ रङगशालामा भएको खेलमा एपीएफले फ्रेन्ड्सलाई १–० गोल अन्तरले पराजित गरेको हो । एपीएफका नविन लामाले खेलको ६६ औं मिनेटमा गोल गरे ।
यस्तै मंगलबार नै भएको अर्को खेल गोलरहित बराबरी भएको छ । मच्छिन्द्र र सङकटा क्लबबीच भएको प्रतिस्पर्धामा दुवै टोलीले निर्धारित समयमा गोल गर्न नसकेपछि खेल बराबरीमा सकिएको हो । नेपाली फुटबलमा सर्वाधिक पुरस्कार राशी रहेको तथा लामो समयसम्म चल्ने प्रतियोतिगाका रूपमा रहेको सहिद स्मारक ‘ए’ डिभीजन लिगमा १३ क्लबहरु प्रतिस्पर्धामा उत्रँदैछन् । प्रतियोगितामा अन्तिम स्थानमा रहने दुई टोली ‘बी’ डिभीजनमा झर्नेछन् ।